Çarşamba, Mart 3, 2021
Ana Sayfa Diziler Maria İle Mustafa 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Görkem Kudret Ve Oğullarına...

Maria İle Mustafa 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Görkem Kudret Ve Oğullarına Komplo Kuruyor!

-

Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Maria ile Mustafa, 15. yeni bölümüyle 13 aralık pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Görkem, Kudret’le tanışır. Ona imalı bir şekilde çocuklarını çok sevdiğini anladığını söyler. Kudret’de, dünya bir yana onların bir yana olduğunu söyler. Mustafa, Görkem’in kim olduğunu merak edip araştırmaya başlar. Şahin, bir komploya kurban gider ve polisler tarafından tutuklanır. Maria Görkem’i, konağa yemeğe davet eder. O da kabul eder. Maria ile Mustafa 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Görkem, Kudret ve oğullarına yıllardır planladığı büyük bir komplo kuruyor.

Pazar Dizileri 2020

Görkem Kudret Ve Oğullarına Komplo Kuruyor!

Maria ile Mustafa 15. bölüm 2. fragmanında; Kudret’in, Görkem’in kolundaki saat dikkatini çekiyor. Ona, o saatin aynısından kendisinde de olduğunu ama nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Şahin’den sonra, Kudret ve Mustafa’da polisler tarafından tutuklanıyor. Ne olduğunu bilemeyen Kudret, bir komploya uğradıklarını anlıyor. Görkem, yıllardır annesinin çektiği acıyı görüp, Canbeyli’lerden intikamını almak için beklemiştir. Anlaşılan o ki, Görkem Kudret’in bilmediği bir oğlu.

İşte Maria ile Mustafa 15. bölüm 2. fragmanı…

MARİA İLE MUSTAFA 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Galip’in koyduğu bomba patlar. Orada annesi ve babası ölür. Gonca, Eda’nın intihar ettiğini Galip’e söyler. O bu haberle yıkılır. Gonca, hemen bir plan yapıp patlamayı Eda’nın üzerine atmanın yolunu bulur. Onun cesedini Mustafa’nın evine götürüp ve yanına da patlamayı yaptığını sonrasında intihar ettiğini kanıtlayan bir mektup koyarlar. Patlama Eda’nın üzerine kalır. Öldüğü için de polis fazla araştıramaz.

Şahin, ağır yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Maria ise, patlamada bebeğini kaybettiğini öğrenir. Şahin, sürekli Çiçek’i sayıklar. İclal Kudret’e, Çiçek’i ve bebeğinin kendisinin gönderdiğini itiraf etmek zorunda kalır. Kudret hemen Çiçek’i buldurup getirtir. Ama Çiçek, Kudret’ten üzerine bir ev yapmasını ister. O da mecbur kalıp ona bir ev alır. Şahin, hastaneden çıktıktan sonra da onları o eve gönderir.

Maria, bebeğini kaybettikten sonra içine kapanır. Mustafa, onun yemek yapmayı sevdiğini bildiği için onu tekrar hayata döndürmek için bir otele ortak olur. Restoranı da Maria’yaya açar. Görkem, Mustafa’yla ortak olmasının altında başka planları vardır.

 Maria İle Mustafa 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Görkem Kudret’in Oğlu Mu Çıkacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

0
Geçtiğimiz sene ardı ardına skandal haberlerle gündeme gelen Kerimcan Durmaz bir süre önce "Peşime" adını verdiği bir şarkı yayımlamıştı. Kariyeri hakkında açıklamalar yapan fenomen...
Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?