Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı'nın Kayıt Cihazını Dinliyor Mu?

Maraşlı 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’nın Kayıt Cihazını Dinliyor Mu?

-

Atv’nin yeni gözde dizisi Maraşlı, 8. bölümüyle 1 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Maraşlı, saldırıdan sonra kızını hastaneye yatırır ve bunu yapanlardan intikam almak ister. Savaş’ı bulan Maraş’lı, onu güneşin altında bırakıp işkence yaparken birileri tarafından yakalanır. Maraşlı 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mahur, Maraşlı’nın kayıt cihazını dinliyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Maraşlı’nın Kayıt Cihazını Dinliyor Mu?

Maraşlı 8. bölüm 1. fragmanında; Aziz, Maraşlı’ya bunca yıl sakladığı gerçeğin nasıl oldu da şimdi çıktığını soruyor. Necati, göz yaşları içinde babasına, onu korumak için katil olduğunu söylüyor. Mahur, Maraşlı’nın kayıt cihazını bulup dinlerken yakalanıyor.

İşte Maraşlı 8. bölüm 1. fragmanı…

MARAŞLI 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, kızının maskeli kişiyi gördükten sonra fenalaştığını görüp onu hastaneye götürür. Bu işin altından da Savaş, çıkar. Kızını bu hale getirenin Savaş, olduğunu anlayan Maraşlı, ondan intikam almak için harekete geçer. Mahur, onun katil olup kızının babasız kalmasından korktuğu için ona engel olmaya çalışır.

İlhan, şirketi Savaş’a kaptırır. Bu durumu, babasına anlatamaz. Dilşah, Ozan’la konuşmaya gider. Ondan yaptığının hesabını sorar. O sırada Ozan’ın evine, İlhan gelir. Dilşah, çok panikler. Maraşlı, Ömer’in hemşire bir hemşire eşi olduğunu öğrenip onun kim olduğunu araştırmaya başlar.

İkili, Zehra hanım diye birini bulur. Ama, kadının hafızasının pek yerinde olmadığını görür. Kadın, Celal’i eskiden tanıdığını söyler. Biraz konuşunca kadın, kendisini kaybedip oğluna güneşin dokunduğunu perdeleri kapatmasını ister. Maraşlı ile Mahur, Savaş’ın Ömer’in olduğunu anlar.

Mahur’un, kafası karışır ve Celal, kadının hemşiresine bir not verir. Savaş, annesini Maraşlı’nın bulduğunu öğrenir. Hemen annesinin yanına gider. Annesi, sürekli onların Ömer’i öldürdüğünü sayıklar. Savaş, annesine sarılıp onu teselli eder.

Mahur, eve gidip babasına Savaş’ın hayatlarına tesadüfen girmediğini ve onun Ömer’in oğlu olduğunu söyler. Nevzat, hemen orayı terk eder. Aziz ise, durumu öğrenince tutuşur. Savaş, Maraşlı’nın mesajını alınca Aziz’in evine gider. Onların karşısına çıkıp Ömer’in oğlu olduğunu açıklar.

Savaş, Aziz’in evine gelip kendisini ona tanıtır ve onlara, hayatını mahvettiği, Ömer Tokgöz’ün, oğlu olduğunu açıklar. Babasının, hapse girmesi ve çıktıktan sonra öldürülmesinin sorumlusunun onun olduğunu söyler.

O sırada Maraşlı, içeri girer. Savaş’a, silahını dayayıp onu dışarı çıkarır. Güneşe çıkamayan Savaş’ın, elini kolunu bağlayıp güneşin altında bırakır. Ondan, kızına yapılan saldırıdan ve Sürel’ler le ne işi olduğunu sorar. Onu güneşin altında bırakıp giderken özel bir tim tarafından yakalanıp götürür.

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Maraşlı Kimin Tuzağına Düşüyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!