Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Behice Kendisini Uçurumdan Aşağı...

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Behice Kendisini Uçurumdan Aşağı Bırakıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 85. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Fikret, Fekeli’ye Adnan Yaman’ın oğlu olduğunu söyler. Sevda, Demir’in ilişkisini öğrenip Ümit’e hemen ondan ayrılmasını ister. Fekeli de, Hünkar’ı öldürenin Behice olduğunu öğrenip karşısına çıkar. Behice de, silahını çeker. O sırada Demir’de, oraya gelip Behice’ye silahını doğrultur. Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Behice, kendisini uçurumdan aşağı bırakıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Behice Kendisini Uçurumdan Aşağı Bırakıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm 2. fragmanında; Demir ile Ümit, sık sık görüşmeye devam ediyor. Fikret, Fekeli’nin fabrikasına zarar veriyor. Fekeli’nin, ‘şerefli bir ölüm, şerefsiz bir ömürden iyidir’ sözlerinden sonra Behice, kendisini uçurumdan aşağı gülerek bırakıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1364636232815419392

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 84. BÖLÜM ÖZETİ!

Konağa gelen taksici, harabelere Behice’yi kendisinin bıraktığını söyler. Bunu duyan Demir, hemen Behice’nin boğazına sarılıp onu boğmaya çalışır. Züleyha, Demir’e zor engel olur. Sonra Demir, adamı tekrar dinler. Adam, onu bıraktıktan sonra iki el silah sesi duyduğunu söyleyince, annesinin bıçaklanarak öldürüldüğü için, onun yalan söylediğini anlar.

Saniye, Behice’nin Gaffur’un bir açığını bilip onu tehdit ettiğini anlar. Onu sıkıştırınca Gaffur’un, Hatip’i öldürdüğünü öğrenir. Durumu gidip Demir’e anlatır. Demir, Gaffur’u döver ve ondan sonra onu jandarmaya vermeyeceğini söyler. Tüm Çukurova, Demir’in Behice’yi nasıl boğmaya çalıştığını konuşmaya başlar.

Behice, Müjgan’ı arayıp buluşur. Müjgan, halasını İstanbul’a göndermek için altınlarını bozmaya gider. Fekeli, onu görür ve o parayı kendisinin vereceğini söyler. Fekeli, Fikret’i karşısına alıp onunla Müjgan’ı gördüğünü, ondan aşık olduğuna emin olmadan bunu yapmamasını ister.

Fikret, Müjgan’a aşık olduğundan emin olur. Ancak, başka amaçları olduğu için Müjgan’a karşı mesafesini koyar. Sevda, kalan eşyalarını almak için eski evine gider. Kapıda Demir’in arabasını görür. İçeri girmeye çalışırken anahtarın değiştirildiğini öğrenir. O sırada, bir komşusunu görür ve ondan Hünkar’ın öldürüldüğü gün Behice’nin evine girip telaşlı bir şekilde çıkıp gittiğini söyler.

Sevda, hemen konağa gidip Züleyha’ya durumu anlatır. Züleyha, Behice’nin daha önce iki kez cinayetten yargılandığını ve abisinin imzasıyla kurtulduğunu öğrenir. Onun karşısına çıkıyor ve onun katil olduğunu öğrendiğini söyler. Behice, ne mahkemeden ne polisten korkmadığını söyleyince Züleyha, Demir’in onu yaşatmayacağını söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Behice İki Ateş Arasında…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!