Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Celal'e Aşık Mı Oluyor?

Maraşlı 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Celal’e Aşık Mı Oluyor?

-

Atv’nin yeni gözde dizisi Maraşlı, 6. yeni bölümüyle 15 şubat pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mahur, arkadaşının tanıtım gecesinde Savaş’la karşılaşır. Orada annesinin kendisine çektiği videoyu izler. O video karşılığında Savaş’la pazarlık eden Mahur, mahkemede ondan şikayetçi olmaz. Savaş, Mahur’a videoyu vermek için çağırır. Ondan, video yada Maraşlı’nın hayatı arasında karar vermesini ister. Maraşlı 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mahur, Celal’e aşık mı oluyor?

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Celal’e Aşık Mı Oluyor?

Maraşlı 6. bölüm 1. fragmanında; Celal, kızını bu hale getirenlerle Mahur’un ailesiyle bir ilgisinin olduğunu anlıyor. Savaş’ın da, işin içinde olduğunu anlayan Celal, doğru yolda olduğunu biliyor. Mahur, Celal’in evine gidip Zeliş’le yakından ilgileniyor. Celal’e, minnettar olan Mahur, onu öpüyor.

İşte Maraşlı 6. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1359591145005854720

MARAŞLI 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, arkadaşının tanıtımına Celal’le beraber gider. Onları öyle gören Necati, Celal ile Mahur arasında bir aşk doğacağını ima eder. Tanıtımda Savaş’ında orada olduğunu gören Celal, Mahur’u oradan çıkartmak ister. Tam çıkacakları sırada ekranda annesinin Mahur’a çektiği, ama onda olmayan bir videonun yayınlandığını görür.

Videoda, Mahur’un annesi onun bir yalanın içinde yaşadığını ona, her şeyi anlatacağını söyler. Videonun tamamını izlemek isteyen Mahur, Savaş ile pazarlık yapmak durumunda kalır. Ertesi gün görülecek mahkemede Savaş, Mahur’dan şikayetçi olmamasını ister. Karşılığında o videonun onun olacağını söyler.

Necati, kendisini yanan arabada bıraktığı için babasını affetmez. Onunla yüzleşir. Ama Aziz, bu suçlamayı kabul etmez. Savaş, Mahur’dan hoşlanmaya başlar. Mahkeme görülür ve Savaş serbest kalır. Celal, Ozan’ı bulup kaçırır. Onun kızının yaralanmasıyla bir ilgisinin olacağından şüphelenir.

Ozan, Celal’e Savaş’la işbirliği yapmasının sebebinin İlhan’ın karısıyla ilişkisini öğrendiğini ve fotoğraflarını çekip kendisini tehdit ettiğini söyler. Mahur, Savaş’tan annesine ait videoyu almak için buluşur. Bu arada Celal’e bir ölüm tuzağı kurar.

Aziz’i arayıp Maraşlı’yı bulunduğu yere göndermesini ister. Celal, Mahur’un Savaş’la buluştuğu yere gitmek için yola çıkar. Savaş, Mahur’dan büyük bir seçim yapmasını ister. Ya elindeki videoyu almasını, yada Maraşlı’nın ölümünü izlemesi arasında karar vermesini ister.

Silahlı adamları gören Mahur, Celal’in arabasının içeri girdiğini görür. Celal’e, içeri girmemesi tuzak olduğunu bağırmaya başlar. Savaş, Mahur’un istediği videonun bulunduğu diski çakmakla yakıp yok eder.

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaş Maraşlı’ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cemre'nin Kutlamasına Gölge Mi Düşecek

Alev Alev 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre’nin Kutlamasına Gölge Mi...

0
Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 17. yeni bölümüyle 4 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; İskender, Çelebi’nin öz abisi olmadığını...