Çarşamba, Mart 3, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaş Maraşlı'ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaş Maraşlı’ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!

-

Atv’nin yeni gözde dizisi Maraşlı, 5. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mahur, arkadaşının tanıtım gecesinde Savaş’la karşılaşıyor. Orada annesinin kendisine çektiği videoyu izliyor. O video karşılığında Savaş’la pazarlık eden Mahur, mahkemede ondan şikayetçi olmuyor. Savaş, Mahur’a videoyu vermek için çağırıyor. Ondan, video yada Maraşlı’nın hayatı arasında karar vermesini istiyor. Savaş, Maraşlı’ya ölüm tuzağı kuruyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Savaş Maraşlı’ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!

Maraşlı, 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Mahur, arkadaşının tanıtımına Celal’le beraber gidiyor. Onları öyle gören Necati, Celal ile Mahur arasında bir aşk doğacağını ima ediyor. Tanıtımda Savaş’ında orada olduğunu gören Celal, Mahur’u oradan çıkartmak istiyor. Tam çıkacakları sırada ekranda annesinin Mahur’a çektiği, ama onda olmayan bir videonun yayınlandığını görüyor.

MARAŞLI 5. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Videoda, Mahur’un annesi onun bir yalanın içinde yaşadığını ona, her şeyi anlatacağını söylüyor. Videonun tamamını izlemek isteyen Mahur, Savaş ile pazarlık yapmak durumunda kalıyor. Ertesi gün görülecek mahkemede Savaş, Mahur’dan şikayetçi olmamasını istiyor. Karşılığında o videonun onun olacağını söylüyor.

Necati, kendisini yanan arabada bıraktığı için babasını affetmiyor. Onunla yüzleşiyor. Ama Aziz, bu suçlamayı kabul etmiyor. Savaş, Mahur’dan hoşlanmaya başlıyor. Mahkeme görülüyor ve Savaş serbest kalıyor. Celal, Ozan’ı bulup kaçırıyor. Onun kızının yaralanmasıyla bir ilgisinin olacağından şüpheleniyor.

Ozan, Celal’e Savaş’la işbirliği yapmasının sebebinin İlhan’ın karısıyla ilişkisini öğrendiğini ve fotoğraflarını çekip kendisini tehdit ettiğini söylüyor. Mahur, Savaş’tan annesine ait videoyu almak için buluşuyor. Bu arada Celal’e bir ölüm tuzağı kuruyor.

Aziz’i arayıp Maraşlı’yı bulunduğu yere göndermesini istiyor. Celal, Mahur’un Savaş’la buluştuğu yere gitmek için yola çıkıyor. Savaş, Mahur’dan büyük bir seçim yapmasını istiyor. Ya elindeki videoyu almasını ve Maraşlı’nın ölümünü izlemesini, ya da onun hayatını kurtarması arasında karar vermesini istiyor.

Silahlı adamları gören Mahur, Celal’in arabasının içeri girdiğini görüyor. Celal’e, içeri girmemesi tuzak olduğunu bağırmaya başlıyor. Savaş, Mahur’un istediği videonun bulunduğu diski çakmakla yakıp yok ediyor.

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Büyük Bir Yalanın İçinde Yaşadığını…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Powertürk TV kapandı mı?

0
POWERTÜRK TV KAPANDI MIMüzik programları, eğlenceli ve dopdolu içerikleriyle Türkiye'nin en sevilen müzik kanallarından PowerTürk TV, 1 Mart tarihinden itibaren yayınlarına dijital medya...

Hazal Kaya: Çok mutlu oldum!