Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Büyük Bir Yalanın İçinde Yaşadığını...

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Büyük Bir Yalanın İçinde Yaşadığını Öğreniyor!

-

Atv’nin yeni gözde dizisi Maraşlı, 5. yeni bölümüyle 8 şubat pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Celal, Savaş’ı yakaladığı yerde fena hırpalar. İlhan’ın eşi onu Ozan’la aldatır. Celal, eline geçen fotoğrafları Aziz’e gösterir. Savaş, Mahur’un şikayetini geri almasını ister. Eğer almazsa herkes için çok kötü olacağını söyler. Mahur, şık bir kıyafet giyinir. Celal, gözlerini ondan alamaz. Maraşlı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mahur, annesinin ağzından kendisinin büyük bir yalanın içinde yaşadığını öğreniyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Büyük Bir Yalanın İçinde Yaşadığını Öğreniyor!

Maraşlı 5. bölüm 2. fragmanında; Mahur, gittikleri davette panoda annesinin kendisi için çektiği videolardan birini izliyor. Annesinin, Mahur’a büyük bir yalan içinde yaşadığını söylediğini izliyor. Mahur, Celal’e sakın kendisini bırakmamasını söyleyip ona sarılıyor.

İşte Maraşlı 5. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, Ozan’ı görünce kendisini kurtaracağını zannedip yanına koşar. Arabanın içinden Savaş çıkınca gözü Mahur’u arar. Mahur, Savaş’ın adamlarını etkisiz hale getirdikten sonra onların peşine düşer. Celal’den kaçış olmadığını anlar. Mahur, Savaş’a kendisinden ne istediğini sorar. O da, babasına ortağı Ömer’in nasıl öldüğünü sormasını ister.

Aziz ile oğulları, elleri bağlanmış bir vaziyette yanan arabada giderken İlhan, arabayı ağaca çarpıp durdurur. Arabadan ilk kurtulan Aziz, ilk önce İlhan’ın ipini kesip kendisine çeker. Necati’yi gözden çıkarır. İlhan, abisini bırakamayacağını söyleyip onu kurtarmak için elinden geleni yapar ve araba patlamak üzereyken onu kurtarır.

Ama Necati, babasının kendisinden vazgeçmesin hazmedemez. Celal, Mahur’u aldıktan sonra patlayan arabanın aynına gider. Ozan, ısrarla bir çok adamın öldüğünü ve jandarmayı arayıp Celal’i teslim etmelerini ister. Ama Aziz, ona engel olur. Eve gittiklerinde Ozan yine polisi arayıp Celal’in Mahur’u zorla kaçırdığını ihbar eder.

Mahir, tam polisler Celal’i götürürken onlara kimsenin kendisini götürmediğini ve ondan şikayetçi olmadığını söyler. Ondan sonra hemen Savaş’ın söylediği Ömer’in nasıl öldüğünü araştırmaya başlar. Celal’den de bu durumu araştırmasını ister. Mahur, Celal’den Ömer ile annesinin önceden sevgili olduğunu anlayacağı bir fotoğraf bulup ona gösterir.
Mahir, tam polisler Celal’i götürürken onlara kimsenin kendisini götürmediğini ve ondan şikayetçi olmadığını söyler. Ondan sonra hemen Savaş’ın söylediği Ömer’in nasıl öldüğünü araştırmaya başlar. Celal’den de bu durumu araştırmasını ister. Mahur, Celal’den Ömer ile annesinin önceden sevgili olduğunu anlayacağı bir fotoğraf bulup ona gösterir.
Mahur, babasıyla bu konuda yüzleşir. Savaş ile buluşan Mahur, onun biriyle buluşacağını öğrenip Celal’e söyler. Celal, oraya gittiğinde Savaş ile Ozan’ın buluşup şirket pazarlığı yaptığını görür. Ozan’ın arabasına binen Celal, ona Savaş’la ne işi olduğunu sorar. O ise, telaşlanıp arabanın gazından ayağını çekmeyip kaza yapar.

 Maraşlı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Celal Mahur’dan Etkilenmeye Mi Başlıyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...