Çarşamba, Şubat 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur'un Celal'den Başka Güvenecek Kimsesi Kalmıyor!

Maraşlı 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur’un Celal’den Başka Güvenecek Kimsesi Kalmıyor!

-

Atv’nin yeni gözde dizisi Maraşlı, 4. yeni bölümüyle 1 şubat pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Celal, Mahur’u ailesinden birini onu öldürmek istediğini söyler. Mahur, eve gittikten sonra içine bir şüphe düşer ve annesinin ölmeden önce çektiği videoları tekrar izler. Annesinin kendisine bir şey söylemek istediğini anlar. Tüm oklar İlhan abisini gösterir. Celal, Savaş’ın serbest bıraktığını öğrendikten sonra Mahur’u kaçırıp bir dağ evine götürür. Savaş, onların yerini bulur. Maraşlı 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mahur’un, Celal’den başka güvenecek kimsesi kalmıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur’un Celal’den Başka Güvenecek Kimsesi Kalmıyor!

Maraşlı 4. bölüm 1. fragmanında; Mahur, başına gelenlerden sonra Celal’in haklı olduğunu ve ondan başka güvenecek kimsesi olmadığını anlıyor. Celal, birinin büyük bir oyun oynadığını anlıyor ve nedenini bulmaya çalışıyor. Necati, evlat olmadığını babalarının kurbanı olduğunu söylüyor. Savaş’ı Mahur’a, babasının eski ortağı Ömer’in nasıl öldüğünü sormasını istiyor. Mahur, Ömer’in ölümünü araştırmaya başlıyor.

İşte Maraşlı 4. bölüm 1. fragmanı…

MARAŞLI 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, ailesinden birinin kendisini öldürmek istediğine önce inanmaz. Ama yine de içine bir kurt düşer. Annesinin ölmeden önce kendisine çektiği videoların birinde ona çok önemli bir şey söyleyeceğini ama söyleyemediğini görür. O sırada videoda, İlhan abisi gelip annesinin konuşmasına engel olur. Annesi, o sırada sadece dudağını oynatarak Mahur’a bir şey söylemeye çalışır.

Videoyu defalarca izleyen Mahur, annesinin ne demek istediğini anlayamaz. Hemen Celal’i arayıp buluşur. Ona inanmadığını söyler. Celal, eve gidip günlük kaydını yapar. Televizyondan Savaş’ın savcıyı öldürmek suçuyla tutuklandığını ancak delil yetersizliği nedeniyle serbest kaldığını öğrenir.

Hemen Mahur’un evine gidip onun kendisiyle gelmek zorunda olduğunu söyler. Mahur, onunla gelmek istemeyince onu zorla bir dağ evine götürür. Gözlerini açan Mahur, oradan kaçmak ister. Ancak yapamaz. Mahur, Celal’in arabada bir telefonu olduğunu görür. O uyuduktan sonra gidip o telefondan babasını arayıp Karaçay diye bir yerde olduklarını söyler.

Aziz, oğullarıyla birlikte yola koyulur. Ozan da onlarla birlikte gider. Aileden biri Savaş’a Mahur’un yerini söyler. Savaş, yolda onların önüne geçip ellerini kollarını bağlayıp aranın bagajını da ateşe verir. Sadece Ozan’ı yanına alır ve Mahur’un olduğu kulübenin önüne gider.

Mahur, Celal’i kendisini kapattığı yerden kaçıp Ozan’ın yanına koşar. Babasının arabasının önüne gittiklerinde içinden Savaş çıkar. Celal, Savaş’ın adamlarını etkisiz hale getirir. Ama Mahur’u, Savaş’ın elinden kurtarabilecek mi?

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Celal Mahur’u Savaş’ın Elinden Kurtarabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selo Erol'u Bulup Silahını Doğrultuyor

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selo Erol’u Bulup...

0
Star Tv'nin yeni gözde dizisi Seni Çok Bekledim, 5. yeni bölümüyle 26 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selo, kendisini tutmaya çalışan Kadir’i...