Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza'nın Korktuğu Başına Geliyor!

Arıza 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza’nın Korktuğu Başına Geliyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arıza, 20. yeni bölümüyle 31 ocak pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Fuat, Haşmet’in eline geçer. Muzaffer, Ali Rıza’yı elindeki suçları polise vermekle tehdit edip Fuat’ı ister. Haşmet, Burak ve Murat’a, Fuat’ın cenazesini verdiğin ondan alabileceklerini söyler. Ali Rıza, Fuat’ı Öldürür. Arıza 20. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza’nın korktuğu başına geliyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza’nın Korktuğu Başına Geliyor!

Arıza 20. bölüm 1. fragmanında; Burak, babasının cenazesini omzunda eve getiriyor. Melek, Mithat’tan Murat’ın kendileriyle iş birliği yaptığını öğreniyor. Ali Rıza, İhtiyar’ın adamı Safir’in eline düşüyor. Halide, götürüldüğü yerde sorguya çekiliyor. Safir, Ali Rıza’dan bildiği her şeyi anlatmasını istiyor. Gerçekleri anlatması için onu, Halide’yle tehdit ediyor.

İşte Arıza 20. bölüm 1. fragmanı….

ARIZA 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Murat, babasıyla kardeşinin yeni planlarını anlar. Aileyi temsil ettiği için Haşmet’le ve Ali Rıza ile bir işbirliği yapar. Fuat, Haşmet’in eline düşer. Haşmet, Fuat’ı alıp ona neden ailesini öldürdüğünü bu emri kimin verdiğini öğrenmeye çalışır. Burak ise, kardeşi tarafından büyük bir ihanete uğradığını düşünür.

Derya, kaçıp Burak’ın yanına gider. Tüm olanları anlayan Burak, Derya’yla ailesini babasını vermeleri karşılığında tehdit eder. Ali Rıza, çatışmada bir kaç yerinden yaralanır. Ailesi durumu öğrendikten sonra Ali Rıza için endişe eder. Haşmet, Fuat’ı aldığı yerde onu sorguya çeker.

Ona, neden ailesini katlettiğini bu emir kimin verdiğini sorar. Fuat ise, ona o cevabı vermez. Oğullarının kendisini sattığını duyunca yine o sırrı Haşmet’e vermez. Muzaffer, Ali Rıza’yı evden aldırır ve onu yaptığı kayıtlı tüm suçlarla tehdit edip Fuat’ı ister. Daha sonra yine, eve birileri gelip Halide’yi alıp götürür.

Derya, kaçıp kendisini Burak’ın kaçırdığını düşünmüş gibi ailesini tehdit ettirir. Burak, Mithat’dan babasını vermezse kızlarını öldüreceği üzerinden tehdit eder. Melek, Burak’ın böyle bir tehdidi yapamayacağına inanmayıp ona istediği şeyi vermez.

Fuat’ı ele geçiren Ali Rıza, onu bir uçurumun kenarına götürür. Burak’a da, babasının cenazesini alması için konum atar. Burak, o konuma gider ve babasının sağ olduğunu geriden görür. O sırada birileri gelip Fuat’ı kurtarmaya çalışır.

O anları gören Burak, çok rahatlar. Ancak Ali Rıza, arkasından gelenleri umursamayıp Fuat’ın üstüne kurşun yağdırır. Fuat, orada ölür. Arkasından gelen insanlar ise Ali Rıza’yı vurur. Ali Rıza. kanlar içinde yere düşer.

Arıza 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Rıza Fuat’ı Öldürüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

cocuk-spor

Çocuklar Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı?

0
Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak için, 7’den 70’e hepimiz için en gerekli ve en önemli aktivitelerden biri de spor yapmak. Peki, hangi yaşta hangi...
derya-ulug

Derya Uluğ ‘dan Samimi İtiraflar