Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Celal Mahur'u Savaş'tan Korumak İçin Kaçırıyor!

Maraşlı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Celal Mahur’u Savaş’tan Korumak İçin Kaçırıyor!

-

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı, 3. yeni bölümüyle 25 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Celal, Aziz’in ailesi tarafından kim olduğu konusunda sorguya çekilir. Savaş, Celal’i arayıp eğer o fotoğrafları vermezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Aynı şekilde Aziz’i de arayıp fotoğrafların Celal’in elinde olduğunu söyler. Celal, fotoğrafları Aziz’e verir. Mahur, konuşulanları duyup fotoğrafları emniyete verir. Savaş, tutuklanınca Celal’in de işine son verilir. Savaş, tutuklanıp giderken Celal’i tehdit eder. Celal, ilk kez Aziz’in evinde Afganistan’dan bahsettiğini hatırlayıp Mahur’u öldürmek isteyenin onun ailesinden biri olduğunu anlar. Maraşlı, 3. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Celal, Mahur’u Savaş’tan korumak için kaçırıyor!

esi Dizileri 2020

Celal Mahur’u Savaş’tan Korumak İçin Kaçırıyor!

Maraşlı 3. bölüm 1. fragmanında; Mahur, Celal’in ailesinden birinin onu öldürmek istediğini söyledikten sonra kafası karışıyor. Savaş, hapisten çıkıyor. Büyük abisiyle birlikte Mahur’u aramaya başlıyor. Celal, Mahur’u onlardan korumak için onu alıp kaçırıyor. Savaş, Mahur’un yerini buluyor.

İşte Maraşlı 3. bölüm 1. fragmanı…

MARAŞLI 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Celal, kızını vurup o hale düşürenlerin Aziz’le bir alakası olduğunu anlayıp Mahur’u korumaya devam etmeyi kabul eder. Sabah hazırlanıp Aziz’in evine gidiyor ve kızını kimin neden öldürmek istediğini düşünür. Aziz, Celal’i kahvaltıya davet eder. Mahur, babasına Celal’in kendisini korumasını istemediğini söyler. Kahvaltıda, Celal’in kim olduğunu neden asker olmak istediği sorulur.

Özellikle İlhan, onun nerelerde görev yaptığını sorar. Oda, görev yaptıkları yerleri sıralarken Afganistan’da da görev yaptığını söyler. Firuzan, Mahur’un annesinin inşa etmiş olduğu binayı yıkıp yerine misafirhane yaptırmak ister. Bunu öğrenen Mahur, Firuzan’la büyük bir tartışma yaşar. Firuzan’ın ağır konuşmalarına dayanamayan Mahur, arkadaşının partisine gidip içkiyi fazla kaçırır.

Savaş, Aziz’i arayıp Savcının öldürüldüğü anların fotoğrafları ister. Aziz, onunla görüşmeye gider. Kızıyla tehdit edilen Aziz, Savaş’ın istediği gibi onun karşısına gider. Savaş, o fotoğrafların kızında değilse Celal’de olacağını eğer o fotoğrafları getirmezse 24 saat içinde kızını öldüreceğini söyler.

Celal, sarhoş halde olan Mahur’u kendi evine getirir. Aziz, Celal’in evine gidip Savcı’nın fotoğraflarının onun elinde olup olmadığını sorar. Oda elinde olduğunu söyler. Celal, Aziz’e o fotoğrafları verir. Onların konuşmalarını tuvaletten Mahur duyar. Ertesi gün eve giden Mahur, babasının odasından o fotoğrafları alıp emniyete verir. Savaş, Aziz’den kaldığı diski bilgisayara taktığında Mahur’un videosuyla karşılaşır.

O sırada polisler gelip Savaş’ı tutuklar. Savaş tutuklanınca Celal’in işine son verilir. Savaş, giderken Celal’e onu Afganistan cehennemine tekrar göndereceğini söyler. Celal, Afganistan’da çalıştığını sadece Aziz’in kahvaltı sofrasında söylediğini hatırlayıp Mahur’un yanına gidip onu öldürmek isteyenin ailesinden biri olduğunu söyler.

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ailesinden Kim Mahur’un Ölmesini İstiyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Acun Ilıcalı Reynmen'i Sildi

Acun Ilıcalı Reynmen’i Sildi

0
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı araları kısa bir süre önce gerçekleşmeyen bir proje yüzünden açılan Reynmen'le tüm bağını kopardı. Acun Ilıcalı Reynmen'i sildi. Acun Ilıcalı...
Serdar Ortaç'tan Yüzleri Güldüren Paylaşım

Serdar Ortaç’tan Yüzleri Güldüren Paylaşım