Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Rüya'nın Aşkından Emin Oluyor!

Alev Alev 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Rüya’nın Aşkından Emin Oluyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 11. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Basın açıklamasından sonra Çiçek, Tomris’in evine tekrar döner. Rüya, Çiçek’i kapının önünde bekler ve onu canlı karşısında gördüğü için çok mutlu olur. İki arkadaş sarılıp hasret giderir. Alev Alev 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Rüya’nan aşkından emin oluyor ve onu öpüyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ömer Rüya’nın Aşkından Emin Oluyor!

Alev Alev 11. Bölüm 2. fragmanında; Ömer, Rüya’yı arayıp dükkana gittiğini söyleyip kendisine bir şey deyip demediğini soruyor. Ozan, Ömer’e Rüya’yla aşık olduğunu söylemek için neyi beklediğini soruyor. O da, terk edilmeyeceğini anladığı günü beklediğini söylüyor. Rüya, ilk hareketi Ömer’den bekliyor. Ömer, Rüya’ya karşı hislerini ona sarılıp öperek dile getiriyor.

İşte Alev Alev 11. bölüm 2. fragmanı…

ALEV ALEV 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Cemre, Çelebi’ye çöpte bulunan bebeği bildiğini söyleyince serbest kalır. Ertesi gün heyecanla işine başlar. Cemre’nin iş yerine önce Çelebi gelir ve onunla boşanacağını söyler. Ardından Tomris gelir ve ona başka bir hastanede başka bir heyetten akıl sağlığı yerinde raporu alabileceğini söyler. Cemre, iş yerinden izin alıp heyete girer.

Çelebi, Cemre’nin Güneş’i evine götürmesine izin verir. Cemre, evi kızı için hazırlar. Ancak Güneş, annesinin evini korkunç bulup gece babasının yanına gitmek istediğini söyler. Çelebi, haklı çıkmanın gururuyla kızını alıp götürür. Cemre’ye de, eve gelmek isterse onu da gelip alabileceğini söyler. Rüya, Ömer’in bir türlü aşkını itiraf edememesinden sıkılıp ona tavır alır.

Çiçek, Ali’nin ortalarda olmadığı için telaşlanır. Onun İskender’in elinde olduğunu öğrenir. Onunla konuşmaya gider. İskender, Şimal diye bildiği Çiçek’in neden Ali’yi bu kadar düşündüğüne anlam veremez. Çelebi, Bülent’in avukatlığına soyunur. Çiçek, Rüya’dan Ali’yi İskender’in elinden kurtarmak için yardım ister. Ömer, Ozan ve Rüya, bir haber hazırlayıp basına verir.

İskender, Şimal’i yanına çağırıp Ali’yi vereceğini söyler. Onun karşısında Ali’ye işkence edip neden onu bu kadar düşündüğünü itiraf ettirir. Çiçek, maskesini çıkarıp Şimal olmadığını söyler. İskender, Çiçek’i Ali’nin canıyla tehdit edip basının karşısında her şeyi itiraf etmesini ister. Oda, o yangında ölmediğini, İskender’in masum olduğunu, Ali’nin de İskender’i yaraladığını itiraf eder.

Alev Alev 11. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Rüya Öldüğü Sandığı Çiçek’le Hasret Gideriyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem İrem Sosyal Medyanın Diline Düştü

Selami Şahin’in Kızı Meryem İrem Sosyal Medyanın Diline Fena Düştü…

0
Türk müziğinin usta ses sanatçısı ve söz yazarlarından Selami Şahin 'in kızı Meryem İrem Şahin, sosyal medyanın trendleri arasına girerek gündem oldu. Sosyal medya...