Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fikret Demir'in Hayatını Zehir...

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fikret Demir’in Hayatını Zehir Etmeye Yemin Ediyor!

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 80. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Demir, yolda gördüğü kadından çok hoşlanır ve ona Adana’yı gezdirmek için söz verir. Fikret, Adnan Yaman’ın oğlu olduğunu itiraf eder. Züleyha, Hünkar’ın yerine geçip hanım ağa ilan edilir. Demir, annesinin şirket hisselerini devredeceğini açıklar. Bakalım Demir, hisseleri kime devredecek? Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fikret, Demir’in hayatını zehir etmeye yemin ediyor.

Perşembe Dizileri 2020

Fikret Demir’in Hayatını Zehir Etmeye Yemin Ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm 2. fragmanında: Züleyha, Hünkar’ın saatini takıp o saate baktığında Çukurova’nın gelmiş geçmiş en büyük hanım ağasını hatırlayacağını söylüyor. Demir, Fikret’le el sıkışıp bundan sonra Çukurova’da en dişli rakibinin o olduğunu söylüyor. Fikret, Adnan Yaman’ın mezarının başında ondan alamadığı intikamını oğlu Demir’den almaya yemin ediyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm 2. fragmanı….

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 79. BÖLÜM ÖZETİ!

Yılmaz’ın ölümünden sonra Demir Züleyha’nın yanına gidip ona destek olur. Demir, Fekeli’ye Adnan’ı götürüp babasının duasında olmasını istediğini söyler. Fekeli ise, onun da bir oğlu olduğunu söyleyip onu içeri buyur eder. Behice, ayağını burkma bahanesiyle ne cenazeye, ne de duaya katılmaz. Müjgan’a, bir an evvel Yılmaz’dan kalan malları istemesini ve oradan gitmelerini ister.

Behice, Yılmaz’ın tüm mal varlığını Züleyha’yla kaçmadan önce sattığından haberi yoktur. Gaffur, Allmanya’ya işçi olarak kabul edildiğini öğrenip gidip Demir’e durumu anlatır. Demir ona çok kızar. Ama Sevda’nın konuşmasından sonra tazminatını ve bir aylık maaşını Saniye’ye teslim edip onunla vedalaşır. İstanbul’a giden Gaffur, 2.000 markını dolandırıcılara kaptırır. Gülten’in arsasını tefeciye verip o parayı denkleştiren Gaffur, geri döner.

Evdekilere de hasretlerine dayanamadığı yalanını uydurur. Demir, Gaffur’u eski işine geri alır. Züleyha, Demir’le konuşup isterse başka bir eve yerleşebileceğini söyler. Sevda, araya girip ne Demir’in Adnan’dan, ne de Züleyha’nın Leyla’dan ayrılmamasını birbirlerine destek olarak evliliklerine devam ettirmeleri gerektiğini söyler.

Yılmaz’ın ölümünden üç ay sonra, toparlanan Züleyha, Hünkar’ın yerine çiftliğin başına hanım ağa olarak geçer. Onun her sene düzenlediği sünnet ve nikah törenlerini yapacağını duyurur. Demir, yolda arabası bozulan bir kadına yardım eder. O kadınla Demir arasında yeni bir aşk mı doğacak? Fikret ise, Adnan Yaman’ın mezar taşını taşla parçalar.

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fikret Adnan Yaman’ın Oğlu Çıkıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!