Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı'nın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

Maraşlı 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’nın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı, 23. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı, babasıyla karşılaşır. Ancak ona, Maraşlı gibi davranıp öldürmek ister. Büyük bir çatışma sonrasında Maraşlı, Hurdacı’nın mekanından sağ çıkmayı başarır. Mahur’la buluşan Maraşlı, onun kendisinden uzaklaşmak istediğini anladığını söyler. Maraşlı 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mahur, Maraşlı’nın evlenme teklifini kabul ediyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Maraşlı’nın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

Maraşlı 23. bölüm 2. fragmanında; Maraşlı, Mahur’un bulunduğu yere ona bir şey olduğunu düşünüp büyük bir panikle gidiyor. Orada ise Mahur Maraşlı’ya, ‘Evet, sonsuza kadar evet’ deyip sarılıp öpüyor.

İşte Maraşlı 23. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehmet İnce’nin dosyası savcıya verilmek üzere yola çıkar. Nevzat, Mehmet İnce’nin yani Maraşlı’nın fotoğrafıyla kendi fotoğrafını değiştirip dosyayı savcıya teslim eder. Savcı, Mehmet İnce’nin dosyayı getiren kişi olduğun anlayınca Nevzat’ın peşinden koşup onu odasına çağırır.

Maraşlı, Mahur’a gerçek kimliğini tam açıklayacağı sırada Nevzat’tan telefon gelir. Kendisinin kimliğinin açığa çıkmadığını öğrenen Maraşlı, lafı değiştirip Mahur’a evlenme teklif eder. Mahur ona, cevap vermiyor ve hemen onun yanından ayrılır.

Hilal, Nevzat’ın fotoğrafı değiştirdiğini öğrenince ona çok kızar. Ama Nevzat, Maraşlı’nın kaç kez kendisinin canını kurtardığını, onun için bunu yapmak zorunda hissettiğini söyler. Mahur, eve gidip Maraşlı’nın evlenme teklifini düşünmeye başlar.

Halasına durumu anlatır. Oda, seviyorsa kabul etmesini söyler. Ertesi gün Mahur, Maraşlı ile Zeliş’i yemeğe davet eder. Maraşlı, yemeğe gitmeden önce Zelişi, iyice tembihler. Ona kendisinin, görev icabı öyle garip konuşmaya devam edeceğini, bu durumu Mahur ablasına belli etmemesini ister.

Yemekte Zeliş, babasının yemek tercihlerinden ve konuşmasının garip olduğunu, babasının iş icabı öyle konuştuğunu ağzından kaçırır. Mahur, Zeliş’in ne demek istediğini anlayamaz. Savaş, Mehmet İnce dosyasını savcıdan almak için onun arabasına bomba koyar.

Hurdacı, onun savcıyı öldüreceğini bildiği için bombasının kumandasını değiştirir. Savcının yanında olan Mahur’un da hayatı kurtulur. Ancak savcı, Mehmet İnce dosyasını Savaş’ın adamlarına vermek durumunda kalır.

Nevzat, Savaş’ın adamları tarafından yakalanıp hurdacıya götürülür. Maraşlı’da, onları  takip eder. Hurdacı, Nevzat’ı teslim aldıktan sonra onun Mehmet İnce olmadığını bilir. Daha sonra arkasında birinin belirdiğini anlar. Maraşlı, silahını çekip Hurdacı’ya seslenir. Döndüğünde ise onun babası olduğunu anlayıp şok olur.

 Maraşlı 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Zeliş’ten Gerçekleri Öğreniyor Mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor…

0
Yer aldığı projelerde adından bolca söz ettiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor. Detaylar Haberimizde... Selçuk Kılıç “Sarp”...
Karsu Vereceği Konserler İle 'Sonunda' Sahnede

Karsu Vereceği Konserler İle ‘Sonunda’ Sahnede…

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: "Söyle"

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: “Söyle”

Ajda Pekkan'ın Gerçek Yaşı

İşte Ajda Pekkan’ın Gerçek Yaşı…