Cuma, Ağustos 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Baht Oyunu 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bora Ada'yla Sevgiliymiş Gibi Yemeğe...

Baht Oyunu 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bora Ada’yla Sevgiliymiş Gibi Yemeğe Gidiyor!

-

Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu, 2. yeni bölümüyle 22 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ada Rüzgar’ı, tekrar elde etmek için Tuğçe’yi alt etmeye çalışır. Bora’yla, iş yemeğine gidecek olan Tuğçe’ye uyku ilacı verir. Bakalım Ada, amacına ulaşabilecek mi? Baht Oyunu 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bora, Ada’yla sevgiliymiş gibi yemeğe gidiyor.

Salı Dizileri 2020

Bora Ada’yla Sevgiliymiş Gibi Yemeğe Gidiyor!

Baht Oyunu 2. bölüm 2. fragmanında; Bora ile Ada, sevgili olarak iş yemeğine katılıyor ve her şey alt üst oluyor. Bora, Ada’dan geçici süreliğine sevgili gibi davranmasını istiyor. Ancak Ada’nın davranışları Bora’yı zor duruma düşürüyor. Tuğçe ise bir giyim mağazasında kilitli kalıyor. Rüzgar ile Tuğçe, Ada ile Bora’nın katıldığı iş yemeğine gelince işler iyice karışıyor.

İşte Baht Oyunu 2. bölüm 2. fragmanı…

BAHT OYUNU DİZİSİNİN İLK BÖLÜM ÖZETİ!

Ada, uzaktan sevdiği Rüzgar’ın, Türkiye’de oturum almak için evlenmek istediğini öğrenir. Hemen onunla evlenmeyi kabul eder. Ada, Rüzgar’a kör kütük aşık olur. Ancak Rüzgar’ın, oturumunu aldıktan sonra onun yüzüne bile bakmaya niyeti yoktur.

Bora, ünlü bir yazardır. Sosyal deney yapmak için Hülya isimli bir kadınla buluşur. Onun tüm karakteristik özelliklerini öğrenip, tam tersini davranır. Ada, Bora’nın kadına karşı davranışını görüp tepki gösterir.

En sonunda Bora, Hülya isimli buluştuğu kadına kendisinin araştırmacı bir yazar olduğunu ve onun üzerinde deney yaptığını itiraf eder. Tabi kadının da tepkisini alır. Tuğçe, Bora’nın ilgisini çekmek için Rüzgar’la yakınlık kurar.

Onun göreceği şekilde Rüzgar’ı öper. Rüzgar, hemen Ada’yı unutup onun üzerine atlar. Ada, Tuğçe ile Rüzgar’ı ezmeye çalışırken Bora daha önce davranır. Ada, Rüzgar’ın arabasının kendi arabasına çarpması sonucunda hastanelik olur.

Bora, Ada’yı evine götürüp kanepeye yatırıp evden ayrılır. Daha sonra banyodan çıkan Rüzgar’la, kendisine uğrattığı hayal kırıklığına uğratmasının nedenini sorar. Oda, kendisini hep ezdiğini ve kendisi için hakkettiğinden fazlasını yaptığını, onun bu kadar iyi olmaması gerektiğini söyler.

Ada, Rüzgar’ın kendisini sevmediğini anlar ve onu evden kovar. Ertesi gün Bora’nın yanına gidip ondan iş ister. Ama Bora onu, işe almak istemez. Bora’nın, Hülya’ya davrandığı anlar görüntülenir ve hızla internette yayılır.

Ada, tekrar Rüzgar’la görüşür. Rüzgar, onunla oturum almak için birlikte olduğunu itiraf eder. Ada ise, büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve onun tüm eşyasını camdan aşağı atar.

Bora, mecburiyetten istemediği bir kadınla ortaklık yapmak zorunda kalır. Ada, Rüzgar’ın çalıştığı iş yerine girmek için Bora’yı tehdit eden videoyu kimin çektiğini bulur. O videoyla, Ada, Bora’nın kendisini işe almaya ikna eder.

 Baht Oyunu 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ada’nın Planı Tutacak Mı?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Musfata Sandal İbrahim Çelikkol’un Mesajını Aktardı

0
Ülkemizin dört bir yanında devam eden orman yangınları hepimizin içini dağladı. Bu dönemde herkes yangın yerlerindeki ekiplere, gönüllülere ve yangınzedelere destek için güçlerini birleştirdi....
Edis'den Alışklanacak Hareket

Edis’den Alışklanacak Hareket

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler