Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran İle Poyraz Otel İçin...

Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran İle Poyraz Otel İçin Kolları Sıvıyor!

-

Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı, 2. yeni bölümüyle 22 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haziran, adaya yerleşmesinin altındaki gerçekleri arayan kuzenini inandırmak için Poyraz’ı öper. Daha sonra bunun açıklamasını da ona yapamaz. Poyraz, gizli belgelerini alan kişiyi bulmak için, fabrikasına turist getiren rehberle konuşur. O da, Haziran’ı işaret eder. Ada Masalı 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Haziran ile Poyraz, otel için kolları sıvıyor.

Salı Dizileri 2020

Haziran İle Poyraz Otel İçin Kolları Sıvıyor!

Ada Masalı 2. bölüm 2. fragmanında; Haziran’ın adaya yerleştiğini duyan İdil, tutuşmaya başlıyor. Gidip Haziran’a göz dağı vermeyi ihmal etmiyor. Haziran, yaptığı şeyin pişmanlığıyla bir an evvel istediği otel projesini hayata geçirip Poyraz’ı dar boğazdan kurtarmak istiyor. Öte yandan da ikili birbirlerinden hoşlanmaya başlıyor.

İşte Ada Masalı 2. bölüm 2. fragmanı…

 

ADA MASALI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronu ona bir teklifte bulunur. Ada projesi dosyasını eline verip, Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmasını ister.

Haziran, turist kafilesiyle birlikte o fabrikaya gider. Gizlice fabrikanın defterlerinin olduğu odaya girip bilançoları bulur ve fotoğraflarını çekip patronuna gönderir. Doygun, Poyraz’ın kredi borçları olduğunu öğrenir.

Hemen bankayı arayıp Poyraz’ı sıkıştırmasını ister. Banka Poyraz’dan, kredi borçlarının hepsini üç ay içinde kapatmasını ister. Poyraz, nedenini sorduğunda ellerinde fabrikanın bilançosu olduğunu ve zarar ettiğini anladıklarını öğrenir.

Haziran, çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalır. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir.

Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider. Ondan yerini kendisine kiralamasını ister. Oda, bu teklifi ortaklık karşılığında kabul eder.

Kuzen’i, Haziran’ın telefon konuşmasını duyar. Onun adada kalma sebebinin başka bir şey olduğunu anlar. Haziran’ı sıkıştırır. Oda, Poyraz’a aşık olduğu yalanını söyler. Onu inandırmak için de Poyraz’ı, dudağından öper.

Ada Masalı 2. Bölüm Fragmanı Yayında! Poyraz Olanları Haziran’ın Yaptığını Öğreniyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Çınar'dan Esra'ya Aşk İtirafı Geliyor

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar’dan Esra’ya Aşk...

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 6. yeni bölümüyle 30 temmuz cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Çınar’ın Esra’nın elini tutmasını çok...