Cuma, Haziran 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı'nın Mehmet İnce Olduğu Ortaya Çıkıyor!

Maraşlı 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı’nın Mehmet İnce Olduğu Ortaya Çıkıyor!

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Maraşlı, 21. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Tolga, Mehmet İnce’nin kim olduğunu bulmak için Hilal’i sorguya çağırır. Hilal, Maraşlı’yı arıyor ve savcının Mehmet İnce’nin peşine düştüğünü, özel emir çıkarırsa onun dosyasını vermek zorunda kalacaklarını söyler. Maraşlı 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Maraşlı’nın, Mehmet İnce olduğu ortaya çıkıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı’nın Mehmet İnce Olduğu Ortaya Çıkıyor!

Maraşlı 21. bölüm 2. fragmanında; Tolga, Mehmet İnce’nin kimliğine ulaşıyor. Hurdacı’da, Mehmet İnce’nin sonunda ortaya çıktığını anlıyor. Hilal, Mehmet İnce’nin dosyasını savcıya teslim ettiriyor. Necati, Savaş tarafından ölüm tuzağına düşüyor.

İşte Maraşlı 21. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1401284645296168960

MARAŞLI 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur ile Maraşlı, aylar sonra Fuat’ın evinde karşı karşıya gelir. Maraşlı Mahur’a, kendisinin Mehmet İnce olduğunu söylemez. Aynı rolüne devam ediyor. Fuat Maraşlı’nın, Mahur’a yalan söylememesini ister.

Maraşlı, Mahur’un Mehmet İnce’yi değil Maraşlı’yı sevdiğini söyler. Mahur, Maraşlı’yı Dilara’dan kıskanır. Maraşlı da Mahur’u, Savcı Tolga’dan kıskanır. Tolga, önce Savaşı, sonra Maraşlı’yı yanına çağırır.

Onlara Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar. İkisi de bilmediğini söyler. Fuat, arkadaşlarını toplayıp eğer kendisine bir şey olursa, yerine Maraşlı’nın geçeceğini, kendisine gösterdikleri itibarı ona da göstermelerini ister.

Mahur’un halası, tefeciler tarafından tehdit edilir. Sadık, Maraşlı’dan yardım ister. Mahur’un halası da savcıdan yardım ister. Maraşlı, Fuat ile birlikte vampir İsmet’i bulup bir daha Makbule hanımı rahatsız etmemesini ister.

Ayrıca Fuat ondan on milyon dolar ister. O sırada savcı oraya baskın yapar. Maraşlı’ya, Mahur’un hatırına onu tutuklamadığını söyler. O ise, Maraşlı’nın ismini savcıdan ulu orta ağzına almamasını ister.

Tolga Mahur’a, Maraşlı ile aralarında bir şey geçip geçmediğini sorar. Oda, geçmediğini söyler. Fuat ile Maraşlı, on milyon doları alıp Hurdacı’nın yanına gider. Hurdacı ise, adamını gönderir. Maraşlı, adamın paralara dokunmadığını görüp onun Hurdacı olmadığını anlar.

Hurdacı, parayı koklamadan dokunmadan almayacağından, Maraşlı’da, babasının parayı koklayıp dokunmadan almadığından bahseder. Akıllara ikisinin baba oğul olabileceği gelir. Hurdacı kimliğini, Savaş’ın açık ettiğinden şüphelenir. Ama onunla konuşunca bunu Necati’nin söylemiş olduğunu anlar.

Savaş’tan Necati’yi, öldürmesini ister. Mahur ile Maraşlı, birlikteyken hastaneden haber gelir. Necati’nin, kriz geçirdiğini öğrenen Mahur, Maraşlı ile birlikte hastaneye gider. Necati, silahlı saldırganların elinden kurtarır.

Maraşlı, abisinden kendisini Savaş’ın değil Mehmet İnce’nin öldürmek istediğini duyar. Dönüp Maraşlı’ya, Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar.

 Maraşlı Dizisi Final Mi Yapacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berk Cankat Kendisine Gelen Senaryoyu Okuyunca Çıldırdı

0
Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk kez ekranlarda izlediğimiz oyuncu Berk Cankat kendisine gelen senaryoyu okuyunca çıldırdı. Oyuncu tepkisini sosyal medya hesabından paylaştı....

Yalova’da Bülent Ersoy Şaşkınlığı

Şeyma Subaşı Bebeğini Kaybetti!