Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 37. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Han İnci'nin Gitmesine Engel...

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Han İnci’nin Gitmesine Engel Olamıyor!

-

TRT 1’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, sezon finali bölümüyle 8 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Tomris, babasına kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Gülben, Esat’ın annesinin daveti üzerine onlara yemeğe gider. Ancak Şennur, Gülben’in normal olmadığını anlayıp onunla konuşur. İnci, Han’ı terk eder. Dizinin sezon finali fragmanı yayınlandı. Han İnci’in gitmesine engel olamıyor.

Salı Dizileri 2020

Han İnci’nin Gitmesine Engel Olamıyor!

Masumlar Apartmanı 37. bölüm sezon finali fragmanında; İnci, hamile olduğunu anlayıp evden çekip gidiyor. Han gibi birinden, çocuk doğurmak istemiyor. İnci’nin hamile olduğunu öğrenin Han, aklını kaybediyor. Onu bulmak için yollara düşüyor.

İşte Masumlar Apartmanı 37. bölüm 1. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 36. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Naci, kızını gördüğüne sevinir. Ancak Safiye’nin yanına gidip ona, babası gibi sürünerek ölmemek için tedavi olmak istemediğini anlatır. Safiye, duyduklarından sonra ona ne diyeceğini bilemez.

Memduh, İnci’nin huzursuz olduğunu fark edip Han’la buluşur. Ona neden İnci’nin, huzursuz olduğunu sorar. Han, çocuk yapmak istediğini ama İnci’nin karar veremediğini söyler. İnci, Han’ın patronunu tehdit ettiğini öğrenir.

Han, İnci’ye bir daha öyle bir şey yapmayacağı için söz verir. Esat’ın memleketten annesi gelir. Gülben ile Esat, çay bahçesinde buluşur. Şennur oğlunu takip edip, Gülben’le tanışır. Gülben, onu görünce huzursuz olur.

Şennur, emri vaki yapıp Gülben’i akşam yemeğe davet eder. Safiye Gülben’e, yemekte nelere dikkat etmesi gerektiğini tek tek anlatır. Gülben, yemeğe gidiyor. Yemekte hiçbir şey yiyemez. Esat, durumu idare etmeye çalışır.

Ama Şennur, Gülben’in normal olmadığını anlar. Esat’ın haberi olmadan Gülben’i arayıp evlerine gelmek istediğini söyler. Oda kabul etmeyince çay bahçesinde buluşuyorlar. Şennur Gülben’e, onun temizlik hastası olduğunu anladığını, eşine ve çocuklarına bakamayacağını söyler.

Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Gülben, Esat’ın telefonlarına cevap vermez. Gidip Anıl’la dertleşir. Naci, Safiye’yi Galata Kulesi’ne götürür. Orada ona tedavi olmayı kabul ettiğini söyler. İnci, Safiye’nin izniyle ilk kez mutfağa girip yemek yapar.

Ablasıyla Han’ın aralarında ne geçtiğini anlamak için gidip Naci’yle konuşur. Han, İnci’yi Naci’nin kaldığı otelden çıkarken görür. Onun her şeyi öğrendiğini düşünüp yine çöp toplamaya gider.

İnci, Han’ın yanına gidip Naci’ye yaptıklarını öğrenmiş gibi yapar. Han, Naci’yi iyileştirmek için onu kazan dairesine kapattığını anlatmaya başlar. İnci ise, duyduklarından sonra yüzüğü çıkarıp atar. Han, onun arkasından gitmemesi için yalvarır.

 Masumlar Apartmanı 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İnci Han’ı Terk Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ezgi Mola'dan Banyo Paylaşımı

Ezgi Mola’dan Banyo Paylaşımı

0
Ezgi Mola'dan banyo paylaşımı geldi. Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Instagram'daki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez, kendisi için özel olarak üretilen bir banyo aksesuarını paylaştı. İşte...
Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?