Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 9. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Feride Muzo'yla Ne Konuşacak?

Camdaki Kız 9. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Feride Muzo’yla Ne Konuşacak?

-

Kanal D’nin gözde dizisi Camdaki Kız, 9. bölümüyle 10 haziran perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mazaffer’in sayesinde Nalan’ın hayatı kurtulur. Adil, Nalan’a bunu yapanın Feride olduğunu anlar. Koroğlu ailesi düğünü hızlandırır. Cana, Sedat’ın peşini bırakmaz. Düğün hazırlığı yapılan otelden kovulan Cana, Feride’ye her şeyi anlatır. Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Feride, Muzo’yla ne konuşacak?

Perşembe Dizileri 2020

Feride Muzo’yla Ne Konuşacak?

Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali fragmanında; Düğün hazırlıkları başlıyor. Feride, Muzo’yu arayıp onunla düğünün olup olmayacağı konusunda konuşmak istediğini söylüyor. Cana, bu düğünü bozmak için tüm kozlarını kullanıyor.

İşte Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali fragmanı…

 

CAMDAKİ KIZ 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Muzaffer, Nalan’ı fenalaşmış bir vaziyette bulur. Hemen aşağı inip Nalan’ın çok kötü olduğunu söyler. Nalan’ın evde olmadığı yalanını söyledikleri için Adil ile Feride, çok bozulur.

Rafet, çocuklarıyla birlikte evlerine döner. Adil, hemen doktor çağırır ve kızının az kalsın öleceğini öğrenir. Nalan, kendisine geldikten sonra ona bunu kimin yaptığını sorar. Feride, onları gizlice dinler. Nalan, annesinin kendisine bitki karışımları içirdiğini söylemez.

Ama Adil bunu Nalan’a, Feride’nin yaptığını anlar. Feride ise, inkar eder. Rafet, Nalan’ın ailesinin kendilerine yalan söyledikleri için onlara çok kızar. Muzaffer babasıyla konuşup, Nalan’ın ailesinin bu yalanına neden garip karşıladıklarını, oysa onları kendilerini Sedat’ın ilişkisini yalanladıklarını hatırlatır.

Gülcihan, Rafet’e yakalanır. Ona hiç evden gitmediğini anlatır. Rafet ise, ona sarılıp affeder. Muzo, düğünü bir an önce yapmalarını ister. Gülcihan’ın gittiği falcı iki hafta içinde imza atılmasından bahseder.

Bunu duyan Gülcihan, Rafet’le konuşup düğünü hemen yapmak istediğini söyler. Cana Sedat’ın, peşini bırakmaz. Sedat onunla konuşup, peşini bırakmasını kendisinin Nalan’ı sevdiğini söyler.

Cana, Nalan’ı arayıp onunla buluşur. Birlikte çektirdiği fotoğrafı Selen’e gönderir. Selen, gidip Cana’yı tehdit eder. Durumu öğrenen Rafet, Cana’nın evine gidip Nalan’dan ve kedilerinden uzak durmasını söyleyip onu tehdit eder.

Adil’i, arayan Rafet, düğün için düşündükleri salona onları davet edier. Cana, otele alınmayınca Sedat’ı arar. Sedat, Cana’ya artık peşlerini bırakmasını ister. Feride, Adil ve Nalan, düğünün olacağı otele gider.

Seçimlerini yaptıktan sonra Selen, düğün dansı için Sedat ile Nalan’a prova yaptırır. O sırada kötü olan Feride, tuvalete gitmek için kalkar. Cana, Feride’nin önüne geçer ve ona, Sedat’la yedi yıldır birlikte olduklarını o gördüğü haberlerin gerçek olduğunu söyler.

 Camdaki Kız 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Feride Cana İle Sedat’ın İlişkisini…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cihan Talay ve Gürhan Altundaşar ÇGH'den Neden Ayrıldı?

Cihan Talay ve Gürhan Altundaşar ÇGH’den Neden Ayrıldı?

0
Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu ekibinde 2 ayrılık yaşandı. Cihan Talay ve Girhan Altundaşar ekibin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Bu ayrılığın ardından yaşanan gelişmeler gündem...
Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Kardeşlerim Dizisinin Sevenlerine Müjdeli Haber

Kardeşlerim Dizisinin Sevenlerine Müjdeli Haber Geldi!