Ana SayfaDizilerMaraşlı 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Savcıdan Mahur'u Kıskanıyor!

İlgili Postlar

Maraşlı 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Savcıdan Mahur’u Kıskanıyor!

Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Maraşlı, 20. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı ile Mahur, aylar sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Mahur Maraşlı’ya, onu görmek için kaç kez hapishaneye geldiğini ve kendisiyle görüşmediğini söyler. Oda, kendisini unutmasını istediğini söyleyip Mahur’a sarılır. Maraşlı 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Maraşlı, Savcıdan Mahur’u kıskanıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Savcıdan Mahur’u Kıskanıyor!

Maraşlı 20. bölüm 2. fragmanında; Maraşlı, Vampir İsmet’i bulup konuşuyor. Savaş, Mehmet İnce’nin neden bu kadar önemli olduğunu Hurdacıya soruyor. Oda Savaş’a, zamanı gelince öğreneceğini söylüyor. Tolga Maraşlı’ya, Mahur’un hatırı için onu içeri almadığını söylüyor. Oda, Mahur’un adını ulu orta yerde kafasına göre kullanmamasını tavsiye ediyor.

İşte Maraşlı 20. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1398729218679263234

MARAŞLI 19. BÖLÜM ÖZETİ!

İlhan ile Aziz’in ölümü, Maraşlı’nın üzerine kalır. Maraşlı, hapse atılır. Mahur, Maraşlı’nın babası ile abisini öldürdüğüne inanmaz. Onu görmek için, hapishaneye gider. Ama Maraşlı Mahur’a, kendisini bırakmasını ve hayatına devam etmesini ister.

Maraşlı, hapishanede birinin hayatını kurtarır. Oda, Maraşlı’nın masum olduğunu anlayıp, ölmek üzere olan birini bulup suçu üstlenmesini ister. Böyle olunca Maraşlı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır.

Maraşlı’nın asıl ismi Mehmet İnce’dir. Kızının hastalanmasına neden olan saldırıdan sonra kendisini, Hilal’den öldü göstermesini ister. Türel ailesine sızmak için Maraşlı, rolüne çalışır. Özellikle Türel ailesinin kızı Mahur’u, etkilemek için çalışır.

Ama daha sonra Mahur’a gerçekten aşık olur. Necati, intihar girişiminden sonra aklını kaybeder ve akıl hastanesinde yatar. Hapisten çıktıktan sonra Maraşlı, Necati’nin yanına gider. Ondan saldırıyla ilgili sadece Hurdacı diye birinin adını öğrenir.

Hurdacı, Savaş’ın kara parasını aklayan kişidir. Maraşlı, Mahur’u savcıyla birlikte görüp onun kendisinden vazgeçtiğini düşünür. Onu savcıyla buluştuğu restoranın önünde beklerken birilerin orayı gözlediğini görür ve bekler.

Tolga ile Mahur, restorandan çıktıktan sonra tam arabalarına binecekleri sırada silahlı saldırıya uğrarlar. Ama Maraşlı, adamları vurup savcıyı ve Mahur’un hayatını kurtarır. Mahur, Maraşlı’yı görür. Ama onun hapiste olduğunu bildiği için ihtimal vermez.

Halası Mahur’dan, Maraşlı’nın hapisten çıktığını saklar. Ama Mahur, bunu Behiye’den öğrenir. Hemen, Maraşlı’yı bulmak için onun avukatını bulur. Onun adresine gidip avukattan Maraşlı’yı sorar. Oda, onun nerede olduğunu bilmediğini söyler.

Maraşlı’yı hapisten kurtaran kişi çok hasta olduğu için, tüm gücünü ona bırakmak istediğini söyler. Karşılığında ona kızına düzenlenen saldırının faillerini bulacağını söyler. Onlar bahçede konuşurken Maraşlı, Mahur’u görür ve hemen ona seslenir.

Maraşlı 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur İle Maraşlı Tekrar Birlikte Oluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler