Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Celal Kızını Vuranların İzini Buluyor!

Maraşlı 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Celal Kızını Vuranların İzini Buluyor!

-

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı, 2. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mahur, Celal’i tanıdıkça onun tanığı hiç bir kimseye benzemediğini anlar. Ona, yaşadıkları zamanda onun gibi birini bulmanın zor olduğunu söyler. O da, babasının söylediği bir sözü ona anlatır. Mahur, ilk kez onun bu kadar uzun cümle kurduğunu görür. Maraşlı 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Celal, kızını vuranların izini buluyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Celal Kızını Vuranların İzini Buluyor!

Maraşlı 2. bölüm 3. fragmanında; Celal, kızını vuranların Aziz’in evinden biri olduğunu anlıyor. Sabırla o evden kimin kızını o hale getirdiğini bulmak için Mahur’u koruyup onlara yakın olmaya devam ediyor. Mahur, sahilde fotoğraf çekerken yine silahlar patlıyor. Celal, hemen Mahur’un yanına koşup onu koruyor.

İşte Maraşlı 2. bölüm 3. fragmanı….

MARAŞLI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Celal, önceden özel hareketlerde çalışmış bir subaydır. Kızının vurulma olayından sonra işinden istifa etmiştir. Mahur, ünlü bir fotoğrafçıdır. Fotoğraf çekmek için gittiği mahallede sarraflık yapan Celal ile tanışan Mahur, ona eski fabrikanın yerini sorar. Mahur, eski fabrikada fotoğraf çekerken bir sesler duyar. Orada bir adamın parmaklarını kestiklerine sonra onu öldürdüklerine şahit olur.

Hemen, gizlice fotoğraflarını çeker. Gürültü yapınca da hemen fark edilip elinden fotoğraf makinesi alınır. Celal, köpeğini ararken Mahur’u tam vurulmak üzereyken kurtarır. Onu götürüp ailesine teslim eder. Aziz, kızının hayatını kurtardığı için Celal’e teşekkür eder. O sırada Mahur, televizyonda öldürülen kişinin haberini görür ve onun bir savcı olduğunu anlar.

Celal, öldürülen savcının kızının davasını takip eden savcı olduğunu görür. Olayın ciddi olduğunu anlayan Aziz, Celal’den kızını korumasını ister. Celal, bu teklifi kabul etmez. Çok ısrar edilince sadece iki haftalığına Mahur’u korumayı kabul eder. Mahur, yılın en iyi fotoğrafçısı ödülünü almak için törene gider. Celal, orada Mahur’u öldürmek için plan kurulduğunu anlayıp adamları etkisiz hale getirir. Ama kendisi de yaralanır.

Aziz, tekrar Celal’le masaya oturup ondan, kızını korumaya devam etmesini ister. Celal’in gözü duvardaki amblemlere takılır. O amblemlerden birinin kızını vuran adamın cebinden çıkan kağıtla aynı olduğunu fark edip teklifi kabul eder.

Maraşlı 2. Bölüm Ön İzleme Yayında! Mahur Celal’in Konuşmalarından Çok Etkileniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!