Salı, Mart 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 20. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Vartolu Selim'in Veda Mesajını...

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Vartolu Selim’in Veda Mesajını Yeni Alıyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 20. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çağatay, Yamaç’ı arayıp aslında babasını öldürerek kendisine yardım ettiklerini, o öldükten sonra önünün açıldığını söyler. Yamaç, Çağatay’ın yerleştirdiği ilk bombayı kahvede ikincisini arabanın bagajında bulur. Vartolu, kardeşlerini arayıp kimin yerini onlara söylediklerini sorar. Çukur 4. sezon 20. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Vartolu, Selim’in veda mesajını yeni alıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Vartolu Selim’in Veda Mesajını Yeni Alıyor!

Çukur 4. sezon 20. bölüm ön izlemesinde; Vartolu, Afganistan’da ancak telefonuna bakabilecek zaman buluyor. Gelen mesajları okuduktan sonra Selim ağabeyinin de sesli mesajını dinliyor. Onun öldüğünden haberi olmayan Vartolu, Selim’in kendisine neden veda mesajı gönderdiğini anlayamıyor.

İşte Çukur 4. sezon 20. bölüm ön izlemesi…

ÇUKUR 4. SEZON 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Cengiz’in kaldığı otel Çukurlular tarafından göz hapsine alınır. Akın, amcalarının haberi olmadan otele saldırır. Yamaç’ın durumu öğrenmesiyle geri çekilir. Çağatay, olanları öğrenir ve özellikle annesini merak ettiği için geri döner. Cengiz’den, annesine ne olduğunu öğrenemez. Kulkan, kendisini içkiye ve kendince eğlenceye verir.

Çağatay, Efsun’un evine gidip onu bulamayınca Yamaç’ı arar. Yamaç, hemen apar topar onu zorla da olsa eve götürür. Sultan, Efsun’dan ve doğacak torunundan yeni haberi olur. Karaca, onun Efsun olduğunu duyunca kötü olur. Çağatay’ın gelirken getirdiği dövüşçü ustası, otelin içine ve dışına türlü tuzaklar kurar. Çukurlular otele baskın yapmak üzere harekete geçer.

Ormanda bir adamları bacağını kapana kıstırıp yaralanır. Cumali, karnından yaralanır. Yamaç’la karşı karşıya dövüşen adam son darbeyi ona vuracakken Cumali yetişip kardeşini kurtarır. Ama adam kaçar. Çağatay, Kulkan’ı getirtir. Ondan annesinin öldüğünü öğreniyor. Babasının tüm işlerini devir alıyor ve Kulkan’la birlikte ondan vazgeçiyorlar.

Kulkan, Yamaç’ı arayıp babasının otelde yalnız olduğunu ona istediğini yapabileceklerini söyler. Zaten kabuslar gören Cengiz, her kaçtığı kapıdan bir Koçovalı çıkar. Yamaç, Cengiz’i alıp elini kolunu bağlar. Koluna yeşil renkli bir serum bağlatır. Ona serumun içinde acı badem olduğunu söyleyip korkutur. Oysa, serumun içine kivi çayı koyar.

Yanına da bir silah koyar. Nasıl ölmek istiyorsa bunun kararını kendisinin vermesini ister. Serum, damarlarına gireceği sırada Cengiz, silahı alıp çenesine sıkar.

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çağatay Vartolu’yu Mu Öldürecek?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

Özcan Deniz’e Feyza Aktan’ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

0
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan'ı dövdüğü iddiasıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı "Yaralama" suçundan dava açıldı. İşte detaylar;Feyza...
Tarkan'dan Kadınlar Günü Mesajı

Tarkan’dan Kadınlar Günü Mesajı

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hakan Gerçek Kimdir?

Hakan Gerçek Kimdir?