Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Mahur'u Yalnız Bırakamıyor!

Maraşlı 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Mahur’u Yalnız Bırakamıyor!

-

Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Maraşlı, 18. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mahur, Maraşlı’yı söylediği yalanlar için değil, gerçekler için affedemez. Necati Savaş’tan, babası ile kardeşini öldürmemesini ister. Ama Savaş, ikisini de öldürür. Maraşlı, Aziz ile İlhan’ı ölmüş olarak bulur. O sırada polisler gelir ve cinayeti Maraşlı’nın işlediğini zanneder. Maraşlı 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Maraşlı, Mahur’u yalnız bırakamıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Mahur’u Yalnız Bırakamıyor!

Maraşlı 18. bölüm 2. fragmanında; Hilal, Maraşlı’yı işe geri döndürmek için buluşuyor. Maraşlı ona, Mahur’u çok sevdiğini söylüyor. Savaş, Necati’yi de öldürmek için kafasına silahı dayıyor. O sırada birisi Savaş’ı vuruyor. Maraşlı, Necati’nin hayatını mı kurtarıyor. Mahur, kendi intikamı için kendisini kullandığı için Maraşlı’yı affedemiyor. O ise, Mahur’u yalnız bırakmıyor.

İşte Maraşlı 18. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1393657555705077763

MARAŞLI 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Necati, Mahur’un ölmemesi karşılığında Mehmet İnce’nin yerini ister. Hilal, çekip Necati’yi vurur. Maraşlı, onun Mahur’u ölüme terk etmesi karşısında işin içinde başka işler olduğunu anlar. Bir de Necati’nin Mehmet İnce’nin ölmediğini nereden bildiğini, aralarında bir köstebek olduğunu anlar.

Necati, omzundan yaralandığı halde yinede Mahur’u kendine getirmek için gerekli olan pan zehri vermez. Maraşlı’nın umutları iyice tükendiği anlarda Mahur, kendisine gelir. Necati, kız kardeşini ölüme terk etmeyeceğini söyler. Maraşlı, onun Mehmet İnce’nin yerini öğrenmek için blöf yaptığını anlar.

Mahur, kendisine geldikten sonra orada neler olduğunu sorar. Necati, Maraşlı’yı suçlar. Mahur, Maraşlı’ya neler olduğunu sorar. Maraşlı, ona abisinin hain olduğunu söylemek ister. Ancak yapamaz. Arabanın anahtarlarını ararken Maraşlı, Nevzat’ı bulur. Birlikte Necati’yi hastaneye götürür.

Savaş, hastaneye gelip Necati’yi Mahur’u öldürmekle tehdit eder. Necati, Mahur’u eve gönderir. Gitmeden ona Maraşlı ile gerçekleri anlatır. Savaş, Necati’den Aziz’le İlhan’ı vurmasını ister. O ise, bunu yapamaz. Oturup Savaş’a, öz babasını çocukken nasıl öldürdüğünü anlatır.

Maraşlı, Hilal’in yanına gidip işi bıraktığını söyler. Hilal onu engellemek ister. Maraşlı ise, onun bilerek Mahur’u ölüme terk ettiği için onu affetmeyeceğini ve Mehmet İnce’nin yaşadığını sadece kendilerinin bildiğini ama Neati’nin bunu nasıl öğrendiğini bulacağını söyleyip gider.

Mahur’u arayıp yanına gider. Maraşlı, Mahur’a tüm gerçekleri anlatmak için onun karşısına çıkar. Ancak abisinden tüm gerçekleri öğrenen Mahur, daha Maraşlı ağzını açmadan onun gizli görev için kendisine yaklaştığını ve yalan söylediğini bildiğini, bu yüzden onu asla affetmeyeceğini söyler.

Maraşlı 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlhan’la Aziz’in Ölümü Maraşlı’nın Üzerine Mi…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...