Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Evdeki Hainin Abisi Olduğunu Öğreniyor!

Maraşlı 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur Evdeki Hainin Abisi Olduğunu Öğreniyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 17. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Necati, Mehmet İnce’nin yaşayıp yaşadığını öğrenmeden Mahur’u kurtaracak panzehiri vermez. Hilal, Necati’yi yaralar. Yaralandığı halde Necati, istediğini öğrenmeden Mahur’a gereken panzehirin yerini Maraşlı’ya söylemez. Maraşlı 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mahur, evdeki hainin abisi olduğunu öğreniyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Evdeki Hainin Abisi Olduğunu Öğreniyor!

Maraşlı 17. bölüm 2. fragmanında; Savaş, babasını öldürenin Necati olduğunu öğrendikten sonra onu buluyor ve silahını doğrultuyor. Maraşlı ile Savaş ve adamları çatışmaya giriyor. Mahur, Maraşlı’ya neden abisini vurduğunu soruyor. Oda, onu öldürmek isteyenin abisi olduğunu söylüyor.

İşte Maraşlı 17. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Savaş, Mahur ile Maraşlı’nın bulunduğu evi ateşe verdikten sonra uzaktan onları izler. Ama oraya, itfaiye ve polis arabalarının gelmesinden sonra oradan uzaklaşmak zorunda kalır. Maraşlı Mahur ve Nevzat, yanan evden kurtarılır.

Mahur, gözünü açtığında kendisini bilmediği bir evde bulur. Maraşlı’yı bulduktan sonra, bir gürültü duyup oraya doğru giderler. Karşılarına Necati çıkar. Necati, Mahur’a sarılıp onları kurtardığını söyler. Mahur’u ise, susması karşılığında Mahur’a onun, istihbarattan olduğunu söyleyeceğini söyleyip tehdit eder.

Maraşlı, susmak zorunda kalır. İlhan, bıçaklandığı için revire alınır. Aziz, İlhan’ı öyle görünce kalp krizi geçirir. Hastanede, bir kargaşa çıkar. İlhan babasına, bu fırsatta kaçmayı teklif eder. O kabul etmese de, hastaneden kaçıp bir taksiye binerler. Polisleri atlattıktan sonra Aziz, bir adamından para alıp tekneyle yurt dışına kaçmayı planlar.

Necati, Maraşlı’yla Mahur’a belli etmeden gece dışarı çıkmak ister. Ona tüfek verir ve en çok sevdiği şeyin gece, Geyik avına çıkmak olduğunu söyler. Maraşlı, yıllardır gördüğü kendisinden yardım isteyen geyik kabusunu hatırlar. Necati, Maraşlı’dan Hilal’i aramasını ister.

Aradıktan sonra Necati telefonu alıp Hilal’e, verdiği konuma korumasız gelmesini ister. Hilal, tek başına gelir. Necati, o gelmeden önce Mahur’a bir zehir verir. Hilal geldikten sonra ona, Mehmet İnce’nin yaşayıp yaşamadığını sorar. O bilgi karşısında Nevzat’la onu tehdit eder.

Hilal, Nevzat’ın ölümünü umursamayıp ona silahını çeker. Bu sefer Maraşlı’yı, Mahur’la tehdit eder. Ona, Mahur’u zehirlediğini ve panzehirin kendisinde olduğunu söyler. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için onun yanına koşar.

Savaş, İlhan’la Aziz’i kaçarken teknede yakalar. İlhan Savaş’a, babasının öldürenin babası değil Necati, olduğunu söyler.

 Maraşlı 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı Mahur’u Kurtarmak İçin Zamanla Yarışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berna Tan ‘dan Düğünlerde Çıkan Şarkıcılara Gönderme

0
Düğünlerin aranan ismi Berna Tan geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında... Düğünlerin Aranan İsmi Oldum Yeni şarkısı "Evleneceğim" ile...