Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Savaş Mahur İle Maraşlı'ya Ölüm Tuzağı...

Maraşlı 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Savaş Mahur İle Maraşlı’ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 15. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Savaş, Maraşlı’nın o kadar kişiyi rehin alıp, daha sonra kaçtığını ve emniyetten elini kolunu sallayarak çıkmasının altında ne olduğunu araştırmaya başlar. Aziz ile İlhan, Behram’ın eline düşer. Maraşlı 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Savaş, Mahur ile Maraşlı’ya ölüm tuzağı kuruyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Savaş Mahur İle Maraşlı’ya Ölüm Tuzağı Kuruyor!

Maraşlı 15. bölüm 2. fragmanında; Mahur, Maraşlı’nın yanından ayrılmıyor. Ona bunu yapanları görse gözünü kırpmadan öldüreceğini söylüyor. Savaş, Maraşlı’nın yerini buluyor. Üç dört arabayla oraya gidip evin çevresine benzin döktükten sonra ateş ettirmeye başlıyor.

İşte Maraşlı 15. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Berham, İlhan’ı öldürmek üzereyken oraya yetişir. Onu tehdit edip İlhan’ı kurtarır. Maraşlı, emniyete gidip işlediği suç için ifade verir. Mahur’da sorguya alınır. Hilal, emniyete gidip Maraşlı’yı tutuklanmaktan kurtarır. Aziz, Maraşlı’dan kendilerini korumaya devam etmesini ister.

Necati Maraşlı’ya, babasının kendisini ava götürdüğünü ve bir geyiği nasıl avladığını gösterdiğini anlatır. Maraşlı, Hilal’le görüşüp, o evdeki tek hainin Necati olduğunu söyler. Emniyet, ailenin terör örgütüyle ne işi olduğunu soruşturmaya başlar.

Mahur, kendisini bir kez daha kurtaran Maraşlı’ya minnettar olur. Ona olan aşkını ilan eder. Maraşlı’da, onsuz olamayacağını söyler. İkili, kendi gözlerinden birbirleri için hayal kurar. Maraşlı, çok profesyonel bir resim eleştirmeni, Mahur ise, Celal’le çatışmalara giden güçlü bir kadın olur.

Aziz, her şeyini kaybettiğini öğrendikten sonra ailesini korumaktan ve onları korumaktan başka çaresi kalmaz. Türel ailesi, çareyi yurt dışına kaçmakta bulur. Necati, ailesiyle gitmeyi kabul etmez. Evde kalıp narkotik polisini arayıp onları ihbar eder.

Maraşlı, Berham’ın soruşturmasına girip onu konuşup bağlantıları anlatması için ikna eder. Daha sonra hemen Mahur’un gitmesine engel olmak için yola çıkar. Aziz ve ailesi, yolda polisler tarafından önleri kesilir.

Maraşlı, eve gittiğinde sadece Necati’yle karşılaşır. Necati Maraşlı’ya, Aziz’in öz babası olmadığını kendisinin Ömer’in oğlu olduğunu söyler. Polisler, Aziz Türel ve tüm ailesini tutuklayıp emniyete götürür.

Maraşlı, Necati’ye silahını çekip onun neden ailesine kin güttüğünü öğrenir. Necati, Ömer’in Aziz’i öldürmeye çalıştığını zannedip kendi öz babasını öldürdüğünü itiraf eder. Daha sonra Maraşlı’yı, defalarca bıçaklar. Maraşlı, aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içinde yere düşer.

Maraşlı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’nın Komada Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

mustafa-ustundag

Mustafa Üstündağ Eski Eşinin rol Arkadaşını Tehdit mi Etti

0
Mustafa Üstündağ eski eşi Ecem Özkaya’nın “Gönül Dağı” dizisindeki partnerini tehdit etti. Ferdi Sancar'ın rol arkadaşı Ecem Özkaya ile fotoğraf paylaşması üzerine Üstündağ kıskançlık...
Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?