Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Necati Maraşlı'yı Tuzağına Düşürüyor!

Maraşlı 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Necati Maraşlı’yı Tuzağına Düşürüyor!

-

Atv’nin gözde dizilerinden Maraşlı, 14. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mahur, Maraşlı’nın evinde eski eşini görünce çok bozulur. Maraşlı, Mahur’un gönlünü almak için peşinden gider. Behram, İlhan’ı aldırır. İlhan, Maraşlı’ya haber verir. Maraşlı, İlhan’ı kurtarınca Behram bu sefer Mahur’u hedef alır. Mahur’u, kurtarmak için İlhan Behram’a, teslim olur. Maraşlı, 14. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Necati, Maraşlı’yı tuzağına düşürüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Necati Maraşlı’yı Tuzağına Düşürüyor!

Maraşlı 14. bölüm 1. fragmanında; Necati, Maraşlı’yı tuzağına çekiyor. Maraşlı, karşısında Necati’yi görünce hainin o olduğundan emin oluyor. Onun yüzünden kızının neredeyse öleceğini söyleyip, Necati’ye silahını doğrultuyor. Necati, elindeki bıçağı Maraşlı’nın karnına saplayıp polisi arıyor.

İşte Maraşlı 14. bölüm 1. fragmanı….

MARAŞLI 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, Maraşlı’nın döndüğünü abisinden duyar duymaz onun evine gider. Kapıyı ise, Hilal açar. Mahur, Hilal’in Maraşlı’nın eski karısını öğrendikten sonra dönüp gider. Hilal Maraşlı’ya, Mahur’la bir daha kızını görüştürmesini istemediğini söyler ve Zeliş’i alıp gider.

Maraşlı, kızıyla vedalaştıktan sonra Mahur’un yanına gider. Mahur, Maraşlı’ya sarılıp birlikte tehlikelerin olmadığı bir yere gitmeyi teklif eder. O ise, bunu yapamayacağını, halletmesi gereken işler olduğunu söyler. Behram, İlhan’ın kendilerini polise ihbar ettiğini Savaş’tan öğrenir.

Hemen İlhan’ı arayıp yanına gelmesini istediğini söyler. Oda, geleceğini söyler. Adamlarının kapıda olduğunu duyunca, Behram’ın kendisine bir şey yapacağını anlayan İlhan, hemen Maraşlı’yı arar. İlhan, Behram’ın adamlarının elinden ilk fırsatta kaçıp Maraşlı’yla buluşup oradan uzaklaşır.

Maraşlı, Berham’ın adamlarını alt eder. İlhan, eve gidip babasına her şeyi anlatmak zorunda kalır. Birde üzerine Behram, İlhan’ı arayıp eğer gelmezse kız kardeşini öldürmekle tehdit eder. Maraşlı, durumu öğrenip Mahur’un sergisine gider. Behram, Maraşlı’yı da arar.

Ona, bir saat içinde İlhan yanına gelmezse o sergiye yerleştirdiği bombayı patlatacağını söyler. Maraşlı, tüm davetlileri mutfağa zorla sokup, hemen arkadaşını arayıp uzun namluluyla bekleyen kişiyi bulmasını ister. Onları geriden izleyen kişi, kapıdan çıkmak isteyen bir kişiyi yaralar.

Maraşlı, içeride bomba ararken arkadaşından, canlı bomba olduğunu öğrenir. Polislerin gelmesiyle canlı bomba, ortaya çıkar. Maraşlı, onu hemen öldürür. Aziz, Maraşlı’yı arayıp İlhan’ın, Behram’a teslim olmaya gittiğini söyler.

Maraşlı, polislerin elinden kurtulup İlhan’ı kurtarmak için Mahur’u rehin alarak oradan ayrılır. İlhan, Behram’ın yanına gittiğinde Maraşlı’nın kız kardeşini kurtardığını boş yere ona teslim olduğunu öğrenir. Behram, İlhan’ın başına silahı dayar.

Maraşlı 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Maraşlı İlhan’ı Kurtarabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj