Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nalan Evlilik Hazırlığına Başlıyor!

Camdaki Kız 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nalan Evlilik Hazırlığına Başlıyor!

-

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız, 2. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sedat, Nalan’a evlenme teklifi eder. Oda, kabul eder. Feride, Rafet beyin oğlunu evlendirmek için bu kadar acele etmesinin altında başka bir şey olduğundan şüphelenir. Sedat, Cana ile yine buluştuğunda ondan tokat yer. Camdaki Kız 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Nalan, evlilik hazırlığına başlıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Nalan Evlilik Hazırlığına Başlıyor!

Camdaki Kız 2. bölüm 3. fragmanında; Nalan, kendisini masallardaki prenses gibi hissediyor. İlk kez tanıştığı bu duyguyla gönlünü Sedat’a kaptırıyor. Evlenince, annesinin yalnız kalacağından üzülmeye başlıyor. Feride, Nalan’ı adım adım takip ediyor. Onun girmek üzere olduğu yeri fark edip hemen kızına, oradan çıkmasını istiyor.

İşte Camdaki Kız 2. bölüm 3. fragmanı…

 

CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, baskıcı bir anneye sahiptir. Çocukluğundan beri kendisine sürekli baskı uygulayıp, kimseyle görüşmesine izin vermez. Hele erkeklerin yanına bile yaklaştırmaz. Nalan, iç mimarlık bitirip Sedat’ların şirketinde çalışır. İşe giderken bile Nalan’ın annesi kızına kat kat iç çamaşırı ve korse giydirir.

Sedat ise, Cana isimli kendisinden yaşça büyük evli ve çocuklu bir kadınla ilişki yaşar. Babası hala Sedat’ın, o kadınla görüştüğünü öğrenir öğrenmez. Onu evlendirmeye karar verir. Karısına, beş gün içinde Yasemin’i isteyip oğlunu evlendireceğini söyler. Sedat, Cana ile buluşup babasının kendisini evlendireceğini söyler.

Oda, evlenmesinde bir sakınca olmadığını yine görüşeceklerini, evlenirse en azından babasının baskısından kurtulacağını söyler. Sedat’ın kız kardeşi, onun Yasemin’le evlenmesini istemez. Şirketin tuvaletinde Nalan’la arkadaşının konuşmalarını duyar.

Nalan’ın hiç erkek arkadaşı olmadığını duyunca hemen, onun hakkında araştırma yapar ve dosyayı babasına verir. Babasına, Sedat’ın Nalan’ı görüp beğendiğini söyler. Rafet, Nalan’ın babasını arayıp oğlunun kızını görüp beğendiğini söyleyip onların yemeğe çıkmaları için müsaade ister.

Sedat, bir kere gördüğü Nalan’la yemeğe çıkar. Yemekte onun daha önce hiçbir erkekle yemeğe çıkmadığını öğrenince çok şaşırır. Giydiği korseler yüzünden Nalan, yemek bile yiyemez. Yemekten sonra gazeteciler Sedat ile Nalan’a sorular sorar. Sedat, Nalan isterse onunla evleneceğini ilan eder.

Camdaki Kız 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan İle Sedat Nişanlanıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj