Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Behram Mahur'un Sergisine Baskın Düzenliyor!

Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Behram Mahur’un Sergisine Baskın Düzenliyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 13. yeni bölümüyle 12 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı, büyük bir çıkmazın içinde kalır. İçindeki sakladığı sırrı sevdiği kadına söyleyemez. Bunun üzüntüsünü yaşayan Maraşlı, ne yapacağını bilemez. Sırtında yük, kalbinde acıyla yaşamaya mahkum olan Maraşlı, bir çare arar. Maraşlı 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Behram, Mahur’un sergisine baskın düzenliyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Behram Mahur’un Sergisine Baskın Düzenliyor!

Maraşlı 13. bölüm 2. fragmanında; Mahur, fotoğraf sergisi açıyor. Sergiye, Maraşlı’nın fotoğrafını da koyuyor. Behram, İlhan’ı arayıp eğer gelmezse Mahur’un sergisine baskın düzenleyeceğini söylüyor. İlhan, kafasına kurşunu dayayıp kendisini öldürmek istiyor. Maraşlı, baskın sırasında Mahur’u ve sergiye gelenleri koruyor.

İşte Maraşlı 13. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, kendisine kurulan pusudan sağ kurtulup Sadi’yi yakalar. Savaş, tüm malların yerini bilen Sadi’nin ölmesini istemez. Ancak Maraşlı, onu öldürür. Hemen Savaş, oradan kaçıp Maraşlı’nın elinden kurtulur. Necati, kardeşiyle buluşmak için yeni bir mekan ayarlar. İkili orada buluşur.

Hilal, görevini bıraktığı için Maraşlı’yı aldırıp bir hücreye kapattırır. Maraşlı, günlerce bir hücrede işkenceye maruz kalır. En sonunda pes eder. Eski eşi olan Hilal, Maraşlı’nın bu davranışından dolayı operasyona baştan başlamak zorunda kaldıklarını söyler. Ayrıca, kızının can güvenliğini sağlayamadığı için Maraşlı’yı kızını ona vermemekle tehdit eder.

Maraşlı, mecbur kalıp görevine geri döner. Tezel ailesinin içindeki haini bulmak için işe koyulur. Mahur ise, hastaneden çıkar. Maraşlı’nın gittiğini öğrenip üzülür. İlhan, tam kaçmak üzereyken polisler onu Okan’ın cesedini teşhis etmesi için morga götürür. Savaş, elindeki görüntülerle İlhan’ı tehdit edip uyuşturucu sevkıyatı yapmaya zorlar.

İlhan, sevkıyattan önce bir çanta dolusu para alır. Maraşlı’yla buluşup ona durumu anlatır. Ona, malların yerini söyler. Maraşlı, Savaş’ı zor durumda bırakmak için malların bir kısmını alıp yok eder. Suç, Savaş’ın üzerine kalır. Maraşlı, düzenlediği baskında Savaş’la Necati’nin saklandığı yeri bulur.

Onun gelmesiyle Necati ile Savaş kaçar. Ama Necati, elindeki içki kutusunu yere düşürür. Maraşlı, Hilal’in yanına gidip evdeki hainin Necati olabileceğini söyler. Hilal, kızını Maraşlı’nın evine getirir. Mahur, Maraşlı’nın abisiyle konuştuğunu duyup hemen onun evine gider. Ama kapıyı Hilal açar.

Maraşlı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı’nın Sırrı İçini Kemiriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

necip-memili

Necip Memili Bilinmeyenlerini Anlattı

0
Sevilen oyuncu Necip Memili ReTouch dergisinin Nisan sayısına konuk oldu ve bilinmeyenlerini anlattı. Oyuncu “8 aylık bir kız çocuğum var. Ve fark ettim ki...
demet-akbag

Demet Akbağ ‘dan Samimi Açıklamalar

gulcin-katircioglu

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu ‘dan Acı Haber