Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı'nın Sırrı İçini Kemiriyor!

Maraşlı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı’nın Sırrı İçini Kemiriyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 13. yeni bölümüyle 12 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizi geçtiğimiz hafta Burak Deniz’in sağlık durumu nedeniyle ekrana gelemedi. Sağlık durumu iyi olan yakışıklı oyuncu sete döndü. Maraşlı 13. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Maraşlı’nın sırrı, içini kemiriyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı’nın Sırrı İçini Kemiriyor!

Maraşlı 13. bölüm 1. fragmanında; Maraşlı, büyük bir çıkmazın içinde kalıyor. İçindeki sakladığı sırrı sevdiği kadına söyleyemiyor. Bunun üzüntüsünü yaşayan Maraşlı, ne yapacağını bilemiyor. Sırtında yük, kalbinde acıyla yaşamaya mahkum olan Maraşlı, bir çare arıyor.

İşte Maraşlı 13. bölüm 1. fragmanı…

MARAŞLI 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, kendisine kurulan pusudan sağ kurtulup Sadi’yi yakalar. Savaş, tüm malların yerini bilen Sadi’nin ölmesini istemez. Ancak Maraşlı, onu öldürür. Hemen Savaş, oradan kaçıp Maraşlı’nın elinden kurtulur. Necati, kardeşiyle buluşmak için yeni bir mekan ayarlar. İkili orada buluşur.

Hilal, görevini bıraktığı için Maraşlı’yı aldırıp bir hücreye kapattırır. Maraşlı, günlerce bir hücrede işkenceye maruz kalır. En sonunda pes eder. Eski eşi olan Hilal, Maraşlı’nın bu davranışından dolayı operasyona baştan başlamak zorunda kaldıklarını söyler. Ayrıca, kızının can güvenliğini sağlayamadığı için Maraşlı’yı kızını ona vermemekle tehdit eder.

Maraşlı, mecbur kalıp görevine geri döner. Tezel ailesinin içindeki haini bulmak için işe koyulur. Mahur ise, hastaneden çıkar. Maraşlı’nın gittiğini öğrenip üzülür. İlhan, tam kaçmak üzereyken polisler onu Okan’ın cesedini teşhis etmesi için morga götürür. Savaş, elindeki görüntülerle İlhan’ı tehdit edip uyuşturucu sevkıyatı yapmaya zorlar.

İlhan, sevkıyattan önce bir çanta dolusu para alır. Maraşlı’yla buluşup ona durumu anlatır. Ona, malların yerini söyler. Maraşlı, Savaş’ı zor durumda bırakmak için malların bir kısmını alıp yok eder. Suç, Savaş’ın üzerine kalır. Maraşlı, düzenlediği baskında Savaş’la Necati’nin saklandığı yeri bulur.

Onun gelmesiyle Necati ile Savaş kaçar. Ama Necati, elindeki içki kutusunu yere düşürür. Maraşlı, Hilal’in yanına gidip evdeki hainin Necati olabileceğini söyler. Hilal, kızını Maraşlı’nın evine getirir. Mahur, Maraşlı’nın abisiyle konuştuğunu duyup hemen onun evine gider. Ama kapıyı Hilal açar.

 

Maraşlı Dizisinden Kötü Haber Geldi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu