Ana SayfaDizilerLeke 9. Bölüm Sezon Finali 2. Fragmanı Geldi! Arda Abisini Polise İhbar...

İlgili Postlar

Leke 9. Bölüm Sezon Finali 2. Fragmanı Geldi! Arda Abisini Polise İhbar Ediyor!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi 9. bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde; Yasemin aklanıyor. Şirin ve Serpil’in gerçekleri anlatmasıyla her şey ortaya çıkacak. Birkan’ın tüm pislikleri ortaya çıkıp tutuklanacak. Cem’in artık kafasında soru işareti kalmayacak. Ama Arda’nın abisi ile ilgili itirafı durumu içinden çıkılmaz hale getirecek. Arda abisini polise ihbar ediyor.

Salı Dizileri 2019

Arda Abisini Polise İhbar Ediyor!

Leke 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin sezon finali fragmanında; Serpil’in adamı Şirin’le Yasemin’i alıp Cevat komisere gidiyor ve tekne olayının aslını anlatıyor. Yasemin, kardeşini Serpil’in elinden kurtarıyor. Murat, sonunda ameliyat oluyor. Cem, Yasemin’in masum olduğuna inanıp ondan af dileyip evlenme teklif ediyor. Birkan’nın yaptığı pislikler ortaya çıkıyor ve tutuklanıyor. Arda, polise gidip abisinin önceden işlediği cinayeti itiraf edip kanıtı polise sunuyor.

İşte Leke 9. bölüm 2. fragmanı..

https://youtu.be/aVWdGVPHMWA

LEKE 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Arda hastanede gözlerini açtıktan sonra hastanede annesinin olmadığını görünce hemen onu arar ve annesinin Kıbrıs’ta olduğunu öğrenir. İki gündür kendisinde olmadığını ve onun bunu merak etmeyip Kıbrıs’a gittiğini söyleyip telefonu yüzüne kapatır. Arda, tekrar halasının evine döner ve annesini bir daha affetmeye niyeti yoktur.

Cem, Serpil’in yanına gidip Fisher yemeğini Mehmet’in düzenlediğini, özellikle Yasemin’i istediğini öğrenir. Daha sonra otelden görüntüleri de alıp şirkete gider.  Mehmet’in karşısına çıkıp ses kaydını dinletir. Mehmet, inkar eder ve komplo olduğunu söyler. Cem daha sonra otelde garsona para verip Yasemin’le Fisher’in fotoğraflarını çekmesini isterken çekilen görüntüleri gösterir ve Mehmet’in ağzını burnunu kırar.

Oktay bey Mehmet’i işten kovar. Bu arada Şirin, karakola gidip Serpil’in kendisini sattığını anlatır. Şirin’in ifadesini Cevat komiser alır. Birkan, Yasemin’le Şirin’i karakolda görünce tutuşur. Serpil, ifadesi alınmak üzere karakola götürülür ama tüm suçlamaları ret eder.

Birkan, Arda ile konuşmaya evlerine gittiği sırada Cem eve gelir ve Birkan’a çevrelerinde fazla dolaştığı için sert çıkar. Birkan’a bir daha ailesinin ve Yasemin’in çevresinde görmek istemediğini söyler. Bu olaydan sonra Yasemin’de Birkan’a rest çeker.

 Leke 9. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Geldi! Serpil Murat’ı Kaçırıp Yasemin’i Tehdit Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler