Magazin Haberleri » Diziler » Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Kuzgun Ferman’ın Tuzağına Düşecek Mi?
Kuzgun Ferman'ın Tuzağına Düşecek Mi
Kuzgun Ferman'ın Tuzağına Düşecek Mi

Kuzgun 21. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Kuzgun Ferman’ın Tuzağına Düşecek Mi?

Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Kuzgun 20. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Güneş’le Kuzgun’u öpüşürken gören Ferman onu alıp götürmek ister. Ama Kuzgun, buna izin vermez. Dila’nın konuşmasıyla Güneş eve gitmeye razı olur. Fırat, Neşe’nin çantasından mektubunun resmini çeker. Kartal Ferman’ın sözleşmesini imzalayıp şirkette çalışmaya başlar. Ferman, Kuzgun’u bitirmek  için yeni tuzaklar kurar. Kuzgun Ferman’ın tuzağına düşecek mi?


Çarşamba Dizileri 2019

Kuzgun Ferman’ın Tuzağına Düşecek Mi?

Kuzgun dizisinin 21. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kumru annesi ile Neşe’yi gördükten sonra annesine onunla neler konuştuğunu sorar. Ama Meryem, yaşadığı şoku atlatamadığı için birde Neşe’ye verdiği söz için ona bir şey anlatmaz. Fırat, Neşe’yi takip edip onun çantasındaki mektubun fotoğrafını çeker. Mektupta yazanları okur. Annesinin intikamını takip eden Fırat’ın takip etmesin gereken başka işlerde vardır.

kUZGUN 20. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?                   

Ferman, Kuzgun ile Güneş’i öpüşürken gördükten sonra onu alıp götürmek ister. Ama Kuzgun hiç bir kadının yanından zorla götürülmesine izin vermeyeceğini söyleyip, Güneş’e istediği kadar orada kalabileceğin söyler. Dila, işlerin daha kötü olabileceğini düşünüp Güneş’le görüşür. Kuzgun, onları uzaktan dinler. Dila, Ferman’a kendi canını defalarca kere kurtardığı için mecbur kalır.

Ferman, Dila’ya nikah gününü aldığını söyler. Dila da kabul eder. Neşe ise eve gelmek istemeyen Güneş için endişe eder. Daha önceden de saplantıları olan ve intihar eden Güneş’in tekrar bir hata yapmasından endişelen Neşe evdeki bütün ilaçları kaldırır. Güneş, Kuzgun’un yanına gider ve onun yanında olmak istediğini söylediği sırada, Kuzgun’un mekanı basılır. Güneş ise Kuzgun’un gömleğini giyerek Dila’ya görüntüleri yollar.

Dila, bir taraftan Kuzgun’u kıskanır. Bir taraftan sa ona zarar gelmemesini ister. Kuzgun’da Dila’nın kendisini korumak için Ferman’ın yanında olduğunun farkındadır. Ferman, Kuzgun’un Behram’ı öldürdüğü görüntülerini kayıt etmiştir ve bunun üzerinden onu tehdit eder. Kuzgun, bunu öğrendikten sonra hapse girmeye razı olur ama Ferman’dan da intikamını almak ister. Öte yandan Fırat ise Kutret’in oğludur ve annesinin bıraktığı işi tamamlamanın peşindedir.


Kuzgun Dizisi Final Mi Yapıyor?

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Yasmin Erbil'in Şaşırtan İtirafı...

Yasmin Erbil’in Şaşırtan İtirafı…

Korona virüs sebebiyle evinden hiç çıkmayan ve karantina günlerindeki sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşulan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir