Magazin Haberleri » Diziler » Kuzgun 18. Bölüm 1. Fragmanı Geldi! ‘En Büyük Yalanı Kendine Mi Söylüyorsun Bana Mı?’
En Büyük Yalanı Kendine Mi Söylüyorsun Bana Mı
En Büyük Yalanı Kendine Mi Söylüyorsun Bana Mı

Kuzgun 18. Bölüm 1. Fragmanı Geldi! ‘En Büyük Yalanı Kendine Mi Söylüyorsun Bana Mı?’

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Kuzgun, 2. sezon 17. bölümüyle ekranlara geldi. Diziden hemen sonra 18. bölümden ilk sahne yayınlandı. Ön izlemeden sonra dizinin 18. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin son bölümünde izleyiciler ekranlara kilitlendi. Dila, Kuzgun’a resti çekiyor ancak bunun sebebinin tehdit olduğunu zanneden Kuzgun Dila’ya inanmıyor ve Ferman’a savaş açıyor. Kuzgun, yeni fragmanda Dila’nın kendisini istemediğini söylediğinde, ‘ En büyük yalanı kendine mi söylüyorsun bana mı?’ diyerek ona inanmadığını ifade ediyor.


Çarşamba Dizileri 2019

‘En Büyük Yalanı Kendine Mi Söylüyorsun Bana Mı?’

Kuzgun 18. bölüm 1. fragmanında; Ferman, ‘Ayna’nın sırrı aynada kendini değil, sevdiğini görmekmiş’ diyerek Dila’ya aynalı bir kolye hediye ediyor. Kuzgun’a hayran olan Güneş, ailenin içine girmeyi başarıyor. Dila, Kuzgun’un ailesiyle birlikle yemeğe davet edildiğini duyunca gizlice onları izliyor. Ferman ise, hapiste olan Kartal’ı abisi üzerinden tehdit ediyor. Kuzgun, Dila’nın Ferman’ı sevdiğine inanmıyor ve Ferman’ın karşısına çıkarak ona kurulacak bir aile bırakmayacağını söylüyor.

İşte Kuzgun 18. bölüm 1. fragmanı….

KUZGUN 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Kurşun Dila’nın kalbini sıyırıp geçmiştir. Behram ölmüştür ve onun adamları Dila’yı öldürmek için hastaneye gelir. Ama Ferman Dila’yı hastaneden kaçırmayı başarır. Bu arada Kuzgun her yerde Dila’yı arar ve sonunda, Dila’nın izini bulur. Korumaları olan bir eve girer ve orada Ferman’la karşılaşır. Dila’nın zorla evde tutulduğunu zanneder ve bir gün sonra onu almak için gittiğinde, Dila’yla Ferman’ın nişanlandıklarını görür. Dila, Kuzgun’u görüp yanına gider. Kuzgun, Dila’nın elinden tutup evden çıkarır.Kulübeye giden ikili sarılıp hasret giderirler. Ama birden Dila’nın Kuzgun’a olan tavırları değişir.

Onun bunları duymak istediğini söyleyip Ferman’la evleneceğini söyler ve gider. Ferman ise Dila’nın geri döneceğinden emin hareket eder. Ferman’ın yeğeni Güneş ise Kuzgun’a yakındır hatta ona hayranlık duyar. Ferman, Kuzgun’un mahallesindeki evlerin arsaların hisselerini toplayıp bir proje başlatmaya karar verir. Tabi Dila ve Ali’de onunla birliktedir. Ancak tek bir projeyi satın alamazlar.Bu arada Kartal’da hapishanededir. Kuzgun, Ferman’ın alamadığı hissenin yönetimini alıp, onların yeni ortakları olarak karşılarına çıkar. Kuzgun’u karşılarından gören Dile, Ali ve Ferman şok olurlar.


Kuzgun 18. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı! Kuzgun Ferman Savaşı Başlıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Boz'dan Aşk İtirafı!

Murat Boz’dan Aşk İtirafı!

Ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya sayfasından hayranlarının merak ettiği konuları tüm içtenliğiyle cevapladı. Özel hayatıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir