Magazin Haberleri » Diziler » Kuzgun 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Dila’nın Seçimine Kuzgun Şok Oluyor!
Dila'nın Seçimine Kuzgun Şok Oluyor
Dila'nın Seçimine Kuzgun Şok Oluyor

Kuzgun 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Dila’nın Seçimine Kuzgun Şok Oluyor!

Kuzgun 2. sezon bölümleriyle izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin merakla beklenen yeni sezon 17. bölümü 18 Eylül Çarşamba günü ekranlara gelecek. Kuzgun’da hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Babasının ölümünden sonra bir türlü toparlanamayan Dila, çok sevdiği çocukluk aşkı Kuzgun’a sırf acı çektirmek için canına kıymaya çalışmıştı. Hayatta kalan Dila, yine Kuzgun’a acı çektirmek için onun can düşmanı Ferman’la birlikte olmaya karar veriyor. Dila’nın seçimine Kuzgun şok oluyor.


Çarşamba Dizileri 2019

Dila’nın Seçimine Kuzgun Şok Oluyor!

Kuzgun 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Dizinin gizemli ismi Ferman ortaya çıkıyor. Dila, kendisini kurtardığı için Kuzgun’un kollarına atılmak yerine Ferman’la yeni bir başlangıç yapmaya hatta onunla evlenmeye karar veriyor. Kuzgun ise ömrü boyunca babasının katili olan Dila’nın babasından intikam almak için yaşamıştır. O da ölünce o çok sevdiği Dila’yla beraber mutlu bir evlilik hayali kurmuştur ama öyle olmuyor. Dila, seçimini Ferman’dan yana kullanıyor.

İşte Kuzgun 17. bölüm 2. fragmanı….

KUZGUN 16. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Kuzgun, kendisine gelen mesajla annesinin tutulduğu yeri bulur. Daha önce Rıfat’ı da aynı şekilde öldüğünü gördüğü için kapı açılınca annesinin öleceğini bilir. Kuzgun, zamanla yarışarak konteynıra delik açtırıp annesinin ölmesine bir saniye kala onu kurtarmayı başarır. Annesini kaçıran kişinin Ali olduğunu öğrenen Kuzgun Ali’nin peşine düşer. Ali’yi  bulunca iki elini de silahla vurur.

Yaralı Ali, Meryem’i Behram’ın dediği yere bıraktığını kendisinin başka hiç bir şey yapmadığını söyler. Kuzgun, tüm olanların Behram’ın oyunu olduğunu anlar. Behram, Kuzgun’u arayarak getirdiği bardaktaki parmak izlerinin babasına ait olduğunu söyler. Kuzgun artık babasının yaşadığından da emin olmuştur.

Dila, Ferman’la konuşup ona Behram’ı vereceğini, Behram’la da konuşup ona Ferman’ı vereceğini söyleyip Behram’ı tuzağa düşürür. Behram, iş hanının çatısında Ferman’ın gelmesini beklerken, Dila, Behram’ın karşısına çıkıp ona silahını doğrultur. Kuzgun’da Behram’ı öldürmek için oraya gittiğinde,

Dila’ya silahını doğrultup silahını indirmesini ister. Behram, Kuzgun’un kendisini kurtardığı iyi sevinerek ona ‘aferin’ der. Kuzgun, Behram’a iki el ateş eder ve Behram yere yığılır. Dila ise silahını alıp göğsüne dayar. Kuzgun, onu çok sevdiğini söyleyip yapmaması için ona yalvarır ama Dila silahını ateşler.


Kuzgun 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

İbrahim Tatlıses'in Perihan Savaş'a Bomba Cevabı!

İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’a Bomba Cevabı!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yeni açtığı YouTube kanalında eski eşi Perihan Savaş’ın hakkındaki açıklamasına cevap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir