Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları 18. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Ümran'ın Mektubu Ortaya Çıkıyor!

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları 18. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Ümran’ın Mektubu Ortaya Çıkıyor!

Star Tv ekranlarının geçen sezon en çok izlenen dizilerinden Kardeş Çocukları, bu sezon pazar günleri değil Salı günleri ekranlara gelecek. Dizinin 18. yeni bölümü 17 Eylül salı günü izleyicisiyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde, yer yerinden oynayacak. Umay, Reyat’ı akıl hastanesine attırıp şirketin başına geçecek. Öte yandan saldırıda ölen İdil’in onu arayıp sormayan babası, kızının ölümüyle Yıldırım’dan hesap soracak. Dizinin yeni fragmanında, Ümran’ın Yıldırım’a yazdığı mektubu ortaya çıkıyor.

Salı Dizileri 2019

Ümran’ın Mektubu Ortaya Çıkıyor!

Kardeş Çocukları 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; İdil’in ölümünden bile Ümran’ı sorumlu tutan Umay, Reşat’ı akıl hastanesine yatırıp şirketin başına geçer ama mücevherlerini bile satmak zorunda kalır. Savaş ise, Reşat’ın karşısına çıkıp Umay’ın Yıldırım’dan olan oğlu olduğunu söylüyor. Rezzan hanım, Ümran’ın Yıldırım’a yazdığı mektubu okuduğunu oğluna söyler. Yıldırım ise Ümran’a mektupta ne yazdığını öğrenmek için karşısına dikilir.

İşte Kardeş Çocukları 18. bölüm 2. fragmanı….

KARDEŞ ÇOCUKLARI 17. SEZON FİNALİ BÖLÜM ÖZETİ?

Reşat, Umay’ı onu öldürmeyi planlar ama yapamaz ve kriz geçirir. Umay, Lebriz’i arayarak onun gelmesini sağlar. Lebriz, kriz geçiren abisini hastaneye yetiştirir. Yıldırım, Savaş’ı alarak eve götürür. Ümran Hayat’ı almak için oraya gittiğinde Savaş’la tanışır. Yıldırım’a, bir şeyler anlatmaya çalışır ama yapamaz. Hayat, Savaş’ın ortaya çıkmasıyla, Yıldırım’ın o yıllarda bir kadınla daha ilişkisin olduğunu, annesiyle teyzesinin boş yere küs kaldığını düşünür.

Savaş’ın Yıldırım’ın evine gittiğini duyan Umay, onu para verip yok olmasını ister. Rezzan ise Savaş’ın torunu olduğuna inanmayarak gizlice DNA testi yaptırır. Umay, Ümran’dan gelen gizemli mektupları Savaş’ın gönderdiğini zanneder. Savaş, paraları alıp giderken bir saldırıya uğrayarak paraları çaldırır. Yıldırım onu yaralı bir şekilde bulur ve hastaneye götürür. Hatta hastanede herkese onun kendi oğlu olduğunu söyler. Umay, Savaş’ın öldürülmesi için emir verir.

Ümran, Yıldırım’a bir mektup yazar. Hayat’ın onun kızı olduğunu, onu karnında değil kalbinde büyüttüğünü yazıp mektubu Yıldırım’a verir. O sırada Hayat annesinin valizle gittiğini görüp arkasından koşar. Aynı anda Rezzan DNA sonucunu alıp eve döner. Savaş, Yıldırım’a bir şey anlatması gerektiğini söylediği sırada üzerilerine kurşun yağmaya başlar. Savaş hemen Yıldırım’ın arkasına saklanır. Yıldırım vurulur. Bu arada, Reşat’da Umay’ın kahvesine zehir koyar. Umay yerde acı içinde kıvranırken polisi arayan Reşat karısını öldürdüğünü itiraf eder.

Kardeş Çocukları 18. Bölüm Fragmanı Geldi! Umay Yeni Hedeflerini Çiziyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler