Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları 18. Bölüm Fragmanı Geldi! Umay Yeni Hedeflerini Çiziyor!

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları 18. Bölüm Fragmanı Geldi! Umay Yeni Hedeflerini Çiziyor!

Star Tv ekranlarında geçen sezon yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran Kardeş Çocukları dizisi 2. sezon bölümleriyle 17 Eylül Salı günü izleyicisiyle buluşacak. Dizinin 2. sezon ilk tanıtım videosunun ardından 18. bölüm ilk fragmanı da yayınlandı. Umay, Reşat’ın verdiği zehirden ölmüyor ve ondan intikamını alıp yeni hedeflerini çiziyor.

Salı Dizileri 2019

Umay Yeni Hedeflerini Çiziyor!

Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezon 18. bölüm fragmanında; Reşat, Umay’ı öldürmeyi başaramıyor. Umay kurtulur kurtulmaz Reşat’ı akıl hastanesine yatırıp şirketin başına geçiyor. Geriye ise Yıldırım’ı ve Hayat’ı geri almak kalıyor. Yıldırım’ın annesi Ümran’a gelip torununun kim olduğunu öğrenmek istiyor. Ümran, Umay’a yine yenik düşecek mi? Yoksa mücadele edip kızını babasıyla kavuşturacak mı?

İşte Kardeş Çocukları 2. sezon 18. bölüm fragmanı…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 17. SEZON FİNALİ BÖLÜM ÖZETİ?

Reşat, Umay’ı şirkete çağırıp onu öldürmeyi planlar ama yapamaz ve kriz geçirir. Umay, Lebriz’i arayarak onun gelmesini sağlar. Lebriz, kriz geçiren abisini hastaneye yetiştirir. Yıldırım, Savaş’ı alarak eve götürür. Ümran Hayat’ı almak için oraya gittiğinde Savaş’la tanışır. Yıldırım’a, bir şeyler anlatmaya çalışır ama yapamaz. Hayat, Savaş’ın ortaya çıkmasıyla, Yıldırım’ın o yıllarda bir kadınla daha ilişkisin olduğunu, annesiyle teyzesinin boş yere küs kaldığını düşünür.

Savaş’ın Yıldırım’ın evine gittiğini duyan Umay, onu para verip yok olmasını ister. Rezzan ise Savaş’ın torunu olduğuna inanmayarak gizlice DNA testi yaptırır. Umay, Ümran’dan gelen gizemli mektupları Savaş’ın gönderdiğini zanneder. Savaş, paraları alıp giderken bir saldırıya uğrayarak paraları çaldırır. Yıldırım onu yaralı bir şekilde bulur ve hastaneye götürür. Hatta hastanede herkese onun kendi oğlu olduğunu söyler. Umay, Savaş’ın öldürülmesi için emir verir.

Ümran, Yıldırım’a bir mektup yazar. Hayat’ın onun kızı olduğunu, onu karnında değil kalbinde büyüttüğünü yazıp mektubu Yıldırım’a verir. O sırada Hayat annesinin valizle gittiğini görüp arkasından koşar. Aynı anda Rezzan DNA sonucunu alıp eve döner. Savaş, Yıldırım’a bir şey anlatması gerektiğini söylediği sırada üzerilerine kurşun yağmaya başlar. Savaş hemen Yıldırım’ın arkasına saklanır. Yıldırım vurulur. Bu arada, Reşat’da Umay’ın kahvesine zehir koyar. Umay yerde acı içinde kıvranırken polisi arayan Reşat karısını öldürdüğünü itiraf eder.

Kardeş Çocukları 2. Sezon İlk Tanıtımı Yayınlandı! Ümran Yıldırım’ın Başında Gözyaşı Döküyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler