Magazin Haberleri » Diziler » Aşk Ağlatır 2. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Mustafa’yla İsmail Ada’yı İstanbul’da Buluyor!
Mustafa'yla İsmail Ada'yı İstanbul'da Buluyor
Mustafa'yla İsmail Ada'yı İstanbul'da Buluyor

Aşk Ağlatır 2. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Mustafa’yla İsmail Ada’yı İstanbul’da Buluyor!

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Aşk Ağlatır 2. yeni bölümüyle 15 Eylül pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde; Ada, dayısının eziyetlerine maruz kalırken bir de kendisinden yaşça büyük biriyle evlendirilmek isteyince çaresi kalmaz. Ada’nın yatalak yengesi onu kocasından korumak için  ona kaçmasını söyler. Yusuf oradan geçerken onu yalın ayak görür ve İstanbul’a götürür. Bir gün önce Mustafa’yı dövmesiyle aranan Yusuf, İstanbul’da yakalanır ve Ada tek başına koca şehirde kala kalır. Dizinin yeni fragmanında, Mustafa’yla İsmail Ada’yı İstanbul’da buluyor.


Pazar Dizileri 2019

Mustafa’yla İsmail Ada’yı İstanbul’da Buluyor!

Aşk Ağlatır’ın 2. bölüm 2. fragmanında, Ada Nagehan’ı arayıp yanına gider. Yeni bir hayat için mücadeleye başlar. Öte yadan gözaltındaki Yusuf’un  aklı koca şehirde tek başına kalan Ada’da kalır ama elinden bir şey gelmez. Mustafa ise 50 bin lira başlık parası verdiği Ada’yı başkasına vermeye niyeti yoktur. Çok geçmez Ada’yı bulup zorla arabaya bindirirler. Yusuf’da hapisten çıkar ve sokaklarda Ada’yı arar.

İşte Aşk Ağlatır 2. bölüm 2. fragmanı….

AŞK AĞLATIR 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Ada’nın annesi yıllar önce babasının baskılarına dayanamayıp İzmir’e gitmiştir. Orada Ada dünyaya gelmiştir. Ama hasta olan anne ölünce Ada, kimsesiz ortada kalmıştır. Yıllardır kız kardeşiyle küs olan İsmail, Ada’yı alır ve kasabaya götürür. İlk olarak onun adını değiştirip Meryem koyar. Ada, büyür hem çalışıp parasını dayısına verir. Hemde evde hasta yengesine bakar. Ada, bir gün işe giderken içinde annesinin kendisine yazdığı son mektubu da olan cüzdanı düşürür. Yusuf’un arkadaşı cüzdanı bulup içindeki paraları da alır.

Bu cüzdan Yusuf’un eline geçer ve içindeki mektubu okuyunca onu götürüp Ada’ya teslim etmek ister ve yola çıkar. Kasabanın girişinde arabası arızalanır onu tamir ettirmeye uğraşırken Ada’yı arayıp bulur. İsmail, bir gün önce 50 bin lira karşılığında Ada’dan yaşça büyük Mustafa’yla onu evlendirmek ister. Ada, bu yaşadığı şokla Yusuf’tan cüzdanını alır ama mektubu atmasını ister. Yusuf, kasabalılardan Ada’nı zorla yaşça büyük biriyle evlendirileceğini öğrenir. Evini öğrenip geriden onu izler.

Mustafa’yla Ada’yı baş başa görüştürmek isteyen İsmail, onları yalnız bıraktığında yenge buna izin vermez. Bir gün kendisine karşı çıktı diye Ada’nın ellini ocakta yakan İsmail’in karısı hastalanınca Ada, dışarı çıkıp yardım ister. Yusuf’ta o sırada İstanbul’a dönmek üzeredir. Onları hastaneye yetiştirir. İsmail, Ada’ya eve gitmesini söyler ama Ada Yusuf’un arabasına biner ve eve geç gelir. Ada, eve gittiğinde Mustafa’yı karşısında bulur. Mustafa, Yusuf’u bulup hesaplaşmak ister.

Yusuf’u benzinlikte yakalar ama Yusuf, Mustafa’yı dövüp oradan kaçar.Dayısı onun adı çıktığını çocuklu başka biriyle evlendireceğini söyleyince yengesi adağa kalkıp Ada’ya kaçıp gitmesini söyler.Ada, çoraplarıyla kaçmaya başlar. Yusuf’u görür ve birlikte İstanbul’a giderler. Ada’ya ayakkabı almak için duran Yusuf, park yerinde polislere yakalanır ve Ada’ya sesini duyuramaz.


Aşk Ağlatır 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İstanbul’a Kaçan Ada’yı Dayısı Bulacak Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Ajda Pekkan Yaşıyor.

Yılın Aşk Haberi!..Superstar Ajda Pekkan Başarılı Şarkıcıyla Aşk Yaşıyor…

Son denemlerde Magazin gündemini belirleyen Söylemezsem Olmaz programı, yine özel bir haberle sosyal medyayı ayağa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir