Magazin Haberleri » Diziler » Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Bulut’a Haddini Bildiriyor!
Yıldız Bulut'a Haddini Bildiriyor
Yıldız Bulut'a Haddini Bildiriyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Bulut’a Haddini Bildiriyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Kuzey, sonunda Şule ile boşanıyor. Hemen Yıldız’a gidip ona evlenme teklifi ediyor. Yıldız’da kabul ediyor. Şule, Yıldız’ı arayıp bu savaşı kazandığını, Kuzey’in neyi sevip sevmediğini gözyaşları içinde anlatıyor. Yıldız, Bulut’ın dayak yediğini ve zor durumda olduğunu zannederek ona yardıma giriyor. Orada onun kendisine saplantılı aşık olduğunu anlıyor. Kuzey Yıldızı ilk Aşk 38. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yıldız, Bulut’a haddini bildiriyor.


Cumartesi Dizileri 2020

Yıldız Bulut’a Haddini Bildiriyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm 1. fragmanında; Yıldız, Burhan’ın sapık olduğunu görünce onu tokatlıyor. Onu polislere teslim ederken silahlı saldırıya uğruyorlar. Kuzey ile Yıldız, o şarkıyı beraber söyleyip aşklarını tazeliyor. Kızlar, babalarının mutlu olması için arkadaşlarıyla birlikte büyük bir plan yapıyor. İkili sonunda birbirlerine kavuşuyor.

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm 1. fragmanı…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 37. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Yaşar, Sefer’in kafasına vurmasıyla hastaneye kaldırılıyor. Uyandığında kimseyi tanımıyor. Yıldız, babasının yanına gidiyor. Onunla küste olsa onun kendisini tanıyıp tanıyamayacağını merakla bekliyor. Yaşar, hemen Yıldız’ı tanıyor. Şeref, karısıyla birlikte hastaneye onu görmeye gidiyor. Yaşar, onları da tanıyor ama yirmi yıl öncesinden. Kuzey’i görünce neden kızının nişanını attığının hesabını soruyor.

Şule ile Kuzey’in boşanma davası görülüyor. Mahkemede, ikili anlaşarak boşanıyor. Şule’nin bir sorun yaratmadığını gören Kuzey, bir yüzük alıp Yıldız’ın yanına koşuyor. Onun önünde diz çöküp ona evlenme teklifi ediyor. Bu arada Yıldız, Kuzey’le evlenmemesi için ölüm tehditleri alıyor. Bulut, Yıldız’a aşık olduğu halde okuldan arkadaşlarını davet edip Erdinç’ın ona saplantılı aşık olduğunu Kuzey’e söylüyor.

Kuzey, Erdinç’i gördüğü an burnuna yumruğu indiriyor. Sonrasında Erdinç’in, kız arkadaşı olduğu ve Yıldız’la bir alakası olmadığı anlaşılıyor. Bulut, Yıldız’a hasta olduğunu söyleyip ondan yardım istiyor. Yıldız, Bulut’un evine girdiğinde duvarın her yerinde kendisinin fotoğraflarını görüyor. Gördüklerinden sonra, asıl sapığın Erdinç değil onun olduğunu anlıyor.


 Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yıldız Kuzey’in Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Nehir Nazım'ın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor

Baraj 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Baraj, 16. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir