Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çağatay Geri Dönüyor!

Çukur 4. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çağatay Geri Dönüyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 8. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, Cengiz’e kendisini Çukur için feda ettiğini, yaşadığı sürece ailesini koruyacağını ve babasından böyle öğrendiğini söyler. Vartolu, Cumali’ye Yamaç’ın onları korumak için kendisini feda ettiğini, onun daha ne yapmasını istediğini sorar. O da Çukur’un kimseye ihtiyacı olmadığını söyler. Çukur 4. sezon 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çağatay, geri dönüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Çağatay Geri Dönüyor!

Çukur 4. sezon 8. bölüm 2. fragmanında; Yamaç, ailesini satmayacağını asıl kendisinin soyunu kurutacağını söylediğinde. Çağatay Erdenet içeri giriyor. Çağatay’ın girmesiyle Yamaç, donup kalıyor. Erkek arkadaşından şiddet gören bir kadın Çukur’a sığınır. Vartolu ve Yamaç, o adamı bulup ona haddini bildiriyor.

İşte Çukur 4. sezon 8. bölüm 2. fragmanı…

 

ÇUKUR 4. SEZON 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Cumali, Akın’ı öldürdükten sonra Selen’in yanına gidip, ona Çağatay’a vermesi için bir paket bırakır. Selen, Çağatay’ı arayıp nerede olduğunu sorar. Oda, Almanya’da olduğunu söylediğinde hemen özel uçakla paketi ona göndereceğini söyler. Çağatay, durumu merak edip, hapishanedeki Remzi’yi arattırıp, Çukur’da neler olup bittiğini kendisine aktarmasını ister. O da, kendisini Çukur’a almayacaklarını söyleyince Çağatay ondan girmesini emreder.

Cengiz, Çağatay’dan Arık’ın öldürüldüğünden emin olur. Yamaç’ı çağırıp, oğlunu Cumali’nin öldürdüğünü söyler. Oda kendisine bir gün süre isteyip, Arık’ın ölümüne neden olan kişileri bulup getireceğine söz verir. Selin’den öğrendiği bilgilere göre Yamaç, Yakup’un yerini bulur. Nedim’i de alıp onun yanına götürür. Kravatını oraya bırakıp, Yakup’u Nedim’e emanet edip ona hemen geleceğini söyler.

Cengiz’e, orada konuşulanları dinletir. Nedim, Yakup’a her şeyi mahvettiğini söyleyip oracıkta öldürür ve mahalleye kaçar. Yamaç, peşinden gider ama mahalleye alınmaz. Vartolu’ya durumu anlatan Yamaç, ondan yardım ister. Ama Cumali, ona engel olur. Nedim’in Çukur’un adamı olduğunu söyler.

Yamaç, tüm olayı aydınlatmasına rağmen Cengiz, ona sonuçta oğlunun kanının aktığını ve bunu kimsenin yanına bırakmayacağını söyler. Cengiz, Yamaç’ı alıp karanlık bir odaya götürür. Oradaki monitörü açıp, ona ailesini son kez gördüğünü söyler ve herkesi öldüreceğini ima eder.

Çukur 4. Sezon 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Vartolu Yamaç İçin Cumali’yi Karşısına Alıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Mert'i Kim Neden Vuruyor

Arıza 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mert’i Kim Neden Vuruyor?

0
Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 25. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haşmet, Ali Rıza’ya kızından uzak durmasını ister. O da,...