Magazin Haberleri » Diziler » Baraj 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tarık Zahra’nın Kocasını Öldürüyor Mu?
Tarık Zahra'nın Kocasını Öldürüyor Mu
Tarık Zahra'nın Kocasını Öldürüyor Mu

Baraj 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tarık Zahra’nın Kocasını Öldürüyor Mu?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj. 11. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nehir, yaralanıp hastaneye kaldırılır. Nazım, Nehir’den iyileşene kadar kendisinin evinde kalmasını daha sonra istiyorsa gidebileceğini söyler. Hapisten kurtulan Zerrin, onu yalnız bırakmaz. Nazım’ın kapısının zili çalar ve kapıyı Zerrin açar. Onu bir kadın ve bir küçük kız sorar. Eski karısı ve kızını kapıda gören Nazım, şok olur. Kadın, bir süreliğine onun yanında kalmak istediğini söyler. Ona bunu kızları için rica eder. Nazım’ın cevabı ne olacak? Badaj 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tarık, Zahra’nın kocasını öldürüyor mu?


Salı Dizileri 2020

Tarık Zahra’nın Kocasını Öldürüyor Mu?

Baraj 11. bölüm 2. fragmanında; Nehir, kendisine kan verenin Tarık olduğunu öğreniyor. Zahra’nın kocası, onu Tarık’la konuşurken görüp zaten bildiğini söylüyor ve ikili kavgaya tutuşuyor. Tarık, Zahra’nın kocasını öldürüyor mu?

İşte Baraj 11. bölüm 2.  fragmanı….

BARAJ 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Kemal bey, eşi ve kızıyla Baraj’a döner. Tarık, hemen Nehir’in bulunduğu kulübeye gidip ona yaptıklarından pişman olduğunu ve kendisini affetmesini ister. Nehir, onu kovar. O ise, başta oyun olarak başladığını ama sonradan ona aşık olduğunu söyler. O sırada Nazım gelir. İkili bir kavgaya tutuşur.

Zahra, Tarık’ı karnındaki bebekle tehdit etmeye devam eder. Tehditlere aldırmayan Tarık, Fulya’yla bir an evvel evlenmek istediğini Kemal beye söyler. Kemal, bey yurt dışı seyahatinden sonra nişanlarını İstanbul’da yapmak ister. Tarık, acele edip orada aile arasında bir nişan yapmak istediğini söyleyince Fulya havalara uçar.

Polisler her yerde Nehir’i arar. Baraj’a da gidip orada soruşturma yapar. İbrahim polisleri, Nazım’ın kaldığı kulübeye götürür. Nazım, Nehir’i saklayıp onlara öyle birini görmediğini tanımadığını söyler. İfade vermek için hem Tarık, hemde Nazım karakola götürülür. Tarık, Fulya’yı da alıp Nazım’ın evine gidip içeri girer. Nehir’le onu akşam olacak nişanlarına çağırır.

Nazım, nişana gitmek istemez. Ama Nehir, onlara nişanlarına geleceklerini söyler. Nazım, Nehir’le bu yüzden tartışır. Zahra, fenalaşıp hastaneye kaldırılır. Onun başında yine Tarık’ı gören Zahra’nın kocası onlardan şüphelenip bebeğe DNA testi yapılmasını ister. İbrahim, Zahra ile Tarık’ı öpüşürken görüp onlarını videosunu çekmiştir ve o videoyla ikiliyi tehdit eder.

Tarık, tehditlere boyun eğmeyince İbrahim, nişanda o görüntüleri herkese izlettirmek için bilgisayarın başından ayrılmaz. Nazım ile Nehir, yolda kaza geçirir. Kanlar içindeki Nehir’i kucağına alan Nazım, nişana gelip yardım ister. O sırada İbrahim, videoyu açar. Zahra’nın kocası görüntüleri izler.


Baraj 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım’ın Eski Karısı Ve Kızı Geliyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Ramo Cihangir'e Ölüm Mesajını Veriyor

Ramo 23. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Ramo Cihangir’e Ölüm Mesajını Veriyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 23. yeni bölümüyle 4 aralık cuma günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir