Ana SayfaDizilerKızılcık Şerbeti Dizisinde Nursema'nın İtiraf Sahnesi Gündeme Oturdu!

İlgili Postlar

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Nursema’nın İtiraf Sahnesi Gündeme Oturdu!

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti, 21. yeni bölümüyle 31 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nursema, ailesinin evine tekrar dönmemek kararıyla onları terk ediyor. Abdullah ve Pembe, Doğa’nın Nursema’yı hastaneden kaçırıp ona yardım ettiğini öğreniyor. Doğa, onların tepkisiyle karşılaşınca Nursema’ya yaptıkları haksızlığı yüzlerine vuruyor. Ömer ise, İbrahim’den yeğeninin intikamını onu inşaattan iterek almak istiyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema’nın itiraf sahnesi gündeme oturdu.

Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nursema Ailesine Baş Kaldırıyor!

Nursema’nın İtiraf Sahnesi Gündeme Oturdu!

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde, Nursema’nın ailesine gerdek gecesi, kocasının kendisinin camdan aşağı attığını, günlerce yoğun bakımda kaldığını itiraf edip, ailesine ve evlendirildiği aileye artık birbirlerini yemelerini söyleyip sırtını dönüp gitti. Artık ne kocasının ne de ailesinin evine dönmek istemeyen Nursema, orayı terk etti. Bu sahne, izleyicilerin büyük beğenisini aldı. Nursema’nın bu tepkiyi nikah masasında yapması gerektiği yorumlarının ardı arkası kesilmedi. Abdullah ve Pembe, bundan sonra ne yapacak? Kızlarına sahip mi çıkacak? Yoksa onun bu yaptığı karşısında onu ret mi edecek? Nursema, Umut’la kendisine yeniden bir hayat mı çizecek? Tüm merak edilenler dizinin yeni bölümünde…

İşte dizinin 21. bölüm 1. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Alev ve Abdullah’ın konuşması Sönmez’in eve gelmesiyle yarım kalsa da Sönmez, Abdullah’ı Alev’in evinde görmekten dolayı son derece rahatsız oluyor. Konuyu önce Kıvılcım’a açıyor.  Ama içi yine rahat etmiyor ve Abdullah’a giderek duyduğu rahatsızlığı anlatarak onu uyarıyor.

Nursema, Alev’in evinde saklanmaya devam ederken, İbrahim’in ailesi Pembe’yi hala İtalya’da balayındalar diyerek zaman kazanmaya çalışıyor. Nilay, tesadüfen yolda İbrahim’i görüyor.  Ancak kimseyi buna inandıramıyor.

Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşamaya devam ediyor. Ancak, dünyaları arasındaki fark Kıvılcım’ı git gide daha fazla rahatsız etmeye başlıyor. Ömer’den vazgeçemiyor. Ama yinede onun da o aileden olduğu düşüncesi onu rahatsız ediyor.

Kıvılcım Ömer’in arkadaşı ve eşiyle çıktığı yemekte onların davranışları karşısında rahatsız oluyor ve hissettiklerini yüzlerine söylüyor. Bu konuyu Ömer’e açtığında ise aldığı cevaplar da onu rahatlatmaya yetiyor. Birlikte yaşayacakları evlere bakıp evlilik hazırlıkları yapmaya devam ediyorlar.

Kendini toparlayan Nursema, herkesle yüzleşmek ve hesap sormak için her şeyi kabullenmiş gibi görünerek kocasının evine dönüyor. Ve büyük bombayı kendi ailesini de çağırdığı bir yemekte patlatıyor. Tam da herkes oradayken başına gelenleri tek tek anlatıyor ve annesi ve babasına onların anne babası olmadığını, artık onların evine geri dönmeyeceğini söyleyip İbrahim’in yüzüne tükürüp evi terk ediyor.

Nursema, evi terk ettikten sonra iki aile birbirlerine giriyor. Fatih, İbrahim’in üzerine yürüyüp onu yumruklamaya başlıyor ve ona ablasına yaptıklarının hesabını soruyor.

Kızılcık Şerbeti 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nursema İle Umut Tekrar Bir Araya Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler