Magazin Haberleri » Diziler » Kırmızı Oda 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Salih Katil Olabilecek Bir Adamı Kliniğe Getiriyor!
Salih Katil Olabilecek Bir Adamı Kliniğe Getiriyor
Salih Katil Olabilecek Bir Adamı Kliniğe Getiriyor

Kırmızı Oda 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Salih Katil Olabilecek Bir Adamı Kliniğe Getiriyor!

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda 8. yeni bölümüyle 23 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Meliha, hikayesinin sonunu da anlatıp doktor hanımla vedalaşır. Doktor Piraye’nin hastası Akif’in, büyük bir iftiraya uğradıktan sonra o hale geldiğini anlaşılır. Osman, doktor Ayşe’ye güvenmeye başlar. Alya, kendisini derinden yaralayan babaannesinin ölümünü anlatır. Doktor Deniz ise, İpek ile geçmişe döner ve çocuk hasretini tekrar yaşar. Kırmızı Oda 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Salih, katil olabilecek bir adamı kliniğe getiriyor.


Cuma Dizileri 2020

Salih Katil Olabilecek Bir Adamı Kliniğe Getiriyor!

Kırmızı Oda 8. bölüm 1. fragmanında; Büyük ikramiye kazanan Salih, pavyonda bir adamın bir kadını öldürmeye çalıştığını görüyor ve adamı tutup doktor hanıma getiriyor. Doktor hanım, ona nasıl bir insanın canına kıyabileceğini sorduğunda adamın aldatıldığı ve bunu hazmedemediği için kadını öldürmek istediğini anlıyor.

İşte Kırmızı Oda 8. bölüm 1. fragmanı…

 

KIRMIZI ODA 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Meliha, intihar etmekten son anda vazgeçer. Melek, onu bir süre takip eder ve sonra bırakmak zorunda kalır. Kızının yaşadığından haberi olmayan Meliha, evlat acısıyla yaşamaya devam eder. Doktor hanıma hikayesinin sonunu anlatmak için gelen Meliha, o kadar çok şeyi anlattıktan sonra Nejdet ile olan hikayesini anlatmakta zorlanır. O gün Necdet’in evine gittiğinde onu bir kadınla yatakta gören Meliha, onca yaşadığı acıya rağmen bu acıya dayanamayıp intihar etmeye kalkıştığını anlatır.

Sırf, saçlarına Necdet’in dokunduğu kestiğini, sonra banyo yaptıktan sonra kendisini asmaya çalıştığı sırada kızının geldiğini anlatır. O günden sonra Meliha, Necdet ile görüşmemiştir. Hikayesi biten Meliha, doktor hanımla vedalaşıp gider. Doktor Piraye’nin eski hastalarından Akif’in neden bu hale geldiği ortaya çıkar. Matematik öğretmeni olan Akif, bir öğrencinin kendisine sarılması yüzünden işinden olur.

Kontrollü davranmaya çalışırken, insanlardan soyutlanır ve bir poşet dolusu eşya ile gezer. Küçük Osman ise, doktor Ayşe’ye tekrar gelir. Oyuncakların içinde bir köpek yavrusu bulur. Onu avucunun içine alıp saklayacak yer bulamaz. Daha sonra bir kadın figürlü oyuncağı toprağa gömer ve o köpek yavrusunu da onun yanına bırakır.

Doktor Ayşe’den, ona iyi bakmasını ister. Doktor Deniz’e, bir çift evlatlık aldıkları kızlarına durumu nasıl açıklayabilecekleri konusunda ondan yardım ister. Bu durum doktor Deniz’i geçmişine götürür. Mutlu bir çocuk olan İpek, annesinin hamile olduğunu anladığını Deniz’e söyler.


Kırmızı Oda 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Doktor Hanım Meliha İle Vedalaşıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Maria'ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor

Maria İle Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mustafa Maria’ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa, 13. yeni bölümüyle 29 kasım cuma günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir