Perşembe, Ekim 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Derya Yasak Aşkını Anlatıyor!

Kırmızı Oda 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Derya Yasak Aşkını Anlatıyor!

-

Tv 8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 47. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Keklik, kızına neden Şafak ismini verdiğini anlatır. Doktor hanım Nevin’le konuşur ve onun Rezzan’ı da zehirlemesinden korkar. Bu durumu öğrenen Rezzan’ın babası duruma müdahale eder. Nevin, kızı gibi kendisini balkondan aşağı mı atacak? Kırmızı Oda 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Derya, yasak aşkını anlatıyor.

Cuma Dizileri 2021

Derya Yasak Aşkını Anlatıyor!

Kırmızı Oda 47. bölüm 2. fragmanında; Rezzan, annesinin tehlikeli biri olduğunu anlamaya başlıyor. Keklik, yaptığı işte yaşadığı sıkıntıları anlatıyor. Hep annesi gibi olmaktan korkan Derya, yaşadığı yasak ilişkiyi doktor hanıma anlatıyor. Derya’yı kim öldürmeye çalışıyor?

İşte Kırmızı Oda 47. bölüm 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 46. BÖLÜM ÖZETİ!

Kliniğe ilk olarak Rezzan ile ailesi gelir. Doktor hanım Rezzan’ı her tarafı çamur içinde görür. Rezzan, kendisini topraklama yaptığını söyler. Doktor hanım onu çamurdan vazgeçirmek için topraklamayı tuzlu su ile de yapabileceğine inandırır.

Rezzan, ablasının intihar ettiğini söyler. Doktor hanım neden intihar ettiğini sorunca da onun çok asi biri olduğunu, annesinin onu aç bırakarak cezalandırdığını anlatır. Nevin’i gören doktor hanım onun çok ağır bir hasta olabileceğini düşünür.

Ona ölen kızıyla ilgili sorular sorar. Nevin, kendisinin eczacı olduğunu ve girip olan kızını kendisinin tedavi ettiğini anlatır. Doktor hanım duyduklarından sonra onun kızını öldürmüş olabileceğini düşünmeye başlar ve onu gelecek hafta yanına gelmesi için ikna eder.

Keklik, kliniğe gelip doktor hanıma sürpriz yapar. Ondan kendisine tekrar ilaç yazmasını ister. Süveyda, erkek arkadaşının nasıl kendisini terk ettiğini anlatır. Doktor hanım ona, erkek arkadaşını öyle olmasını istediği için onun terk ettiğini söyler. Süveyda, o geceyle ilgili bir şeyler hatırlar.

Daha sonra,Mustafa ile Asuman gelir. Doktor hanım Mustafa beyde bir gariplik olduğunu anlar. Asuman, Süveyda’nın bir şarkıyla sara krizine girdiğini anlatır. Mustafa, o şarkıyı Süveyda’nın annesinden duyduğunu söyler.

Asuman ile Mustafa yemeğe çıkar. Mustafa tuvaletteyken telefonu çalır. Asuman telefonu açıp onun Narin isimli bir kadını bakım evine yatırdığını öğrenir. Mustafa’ya Narin’in kim olduğunu sorar.

O da Süveyda’nın annesi olduğunu söyler. Asuman, o kadını Süveyda’nın yakınına getirdiği için Mustafa’ya çok öfkelenir. Mustafa, Narin’in yanına gidip ona bir oyuncak köpek götürür.

Narin, Mustafa’ya hala bebeğinin nerede olduğunu sorar. Onun bu durumuna dayanamayan Mustafa göz yaşları içinden bakım evinden ayrılır.

Kırmızı Oda 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nevin İntihar Mı Edecek?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Mithat Güven' den 'Cumhuriyet Marşı'.

Mithat Güven’ den ‘Cumhuriyet Marşı’…

0
Besteci, yorumcu ve müzisyen Mithat Güven, son altı ay içerisinde 19 Mayıs'ta '19 Mayıs Atamızın İzinde' Marşını, 30 Ağustos’ta '30 Ağustos Zafer Marşını' besteledi....
İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi...

İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi…