Cumartesi, Ekim 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asuman Süveyda'nın Evlatlık Olduğunu Açıklıyor!

Kırmızı Oda 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asuman Süveyda’nın Evlatlık Olduğunu Açıklıyor!

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 45. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rezzan’ın annesi doktor hanımla konuşmaya gelir ve evde kendi kurallarının dışına kimsenin çıkamayacağını söyler. Daha sonra seansa giren Rezzan, ablasının intihar ederek canına kıydığını anlatır. Derya, annesini karşılamaya gittiği için Deniz’e çok kızar. Kırmızı Oda 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asuman, Süveyda’nın evlatlık olduğunu açıklıyor.

Cuma Dizileri 2021

Asuman Süveyda’nın Evlatlık Olduğunu Açıklıyor!

Kırmızı Oda 45. bölüm 2. fragmanında; Asuman, Süveyda’nın evlatlık olduğunu anlatıyor. Süveyda’nın babası ise, Süveyda’yı annesinden zorla aldığını açıklıyor. Derya, annesiyle görüşmeye giden Deniz’e tokat atıyor.

İşte Kırmızı Oda 45. bölüm 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 44. BÖLÜM ÖZETİ!

İlk seansa Asuman kızıyla birlikte gelir. Süveyda, doktor hanıma çaldığı bir bibloyu hediye eder. Arkadaşlarıyla birlikte gezmeye gittiklerini, ama ısrarla Galata’ya gitmek istemediğini, söyler.

Doktor hanım onun başına Galata’da bir şey geldiğini anlar. Yolda yürürken araba çarpmasın diye Süveyha’yı birisi kolundan tutup çeker. Süveyda, kimsenin kendisine dokunmasını istemediğini söyleyip dalar. Ağlayarak kendisine geliyor ve doktor hanım daha sonra Asuman’la konuşur.

Asuman’a o gece neler olduğunu sorar. Onun ağzından laf alabilmek için hayli uğraşan doktor hanım Süveyda’nın tacize uğradığını ve ailesinin bunu sakladığını öğrenir. Cafer, sürekli kendisine mesaj çekip rahatsız ettiği için Rezzan’dan şikayetçi olur.

Karakola düşen Rezzan orada, Cafer’i vurduğunu hayal eder. Rezzan’ın babası Cafer’e yalvarır ve ondan şikayetini geri aldırır. Kliniğe gelince olanları doktor hanıma anlatır. Doktor hanım Rezzan’ın Cafer’in evine gizlice girip fotoğrafını çektiğini görünce verdiği ilacın dozunu artırır.

Babasından onu kliniğe yatırmaları gerektiğini söyler. O ise yine bunu kabul etmez. Derya, perişan halde kliniğe gelir. Doktor hanıma, annesiyle görüşüp görüşmemesi hakkında fikir almak ister.

Tabi doktor hanım bu kararı ona bırakır. Onun ne olursa olsun annesi olduğunu söyler. Derya, Deniz’in yanına gidip annesini karşılamaya gitmemesini ister. Oda, ablasına söz verir. Derya, annesinin hapisten çıkacağı gün hapishanenin önüne gittiğinde Deniz’in orada olduğunu görür.

Kırmızı Oda 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Rezzan Ablasının İntihar Ettiğini Anlatıyor!



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Burak Bedirli’ nin Yeni Çalışması “YoruldBurak Bedirli’ nin Yeni Çalışması “Yoruldum Artık” Yayında...um Artık” Yayında...

Burak Bedirli’ nin Yeni Çalışması “Yoruldum Artık” Yayında…

0
Alternatif Müziğin Sevilen İsmi Burak Bedirli’ den Yepyeni Single!. Burak Bedirli’ nin sözü Çağan Şengül’e, müziği Kaan Beyru’ya, düzenlemesi ise kendisine ait son single’...
Kemal Kuruçay Kimdir?

Kemal Kuruçay Kimdir?