Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vahit'i Hayata Küstüren Sebep Ne?

Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vahit’i Hayata Küstüren Sebep Ne?

-

Tv 8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nihal, çocukluğunda yaşadıklarını anlatıyor. Sefer, doktor hanımla konuşup ona babasını getirmek isteğini söylüyor. Sadi, Cemre’nin nasıl öldüğünü göz yaşları içinde anlatıyor. Vahit’i, hayata küstüren sebep ne?

Cuma Dizileri 2020

Vahit’i Hayata Küstüren Sebep Ne?

Kırmızı Oda 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bir hafta boyunca Sefer, Nihal’la çok daha yakından ilgilenip hep yanında oluyor. Sefer, Nihal’i bitkin bir şekilde kliniğe getiriyor. Nihal, doktor hanıma daha kötü olduğunu söylüyor. Doktor hanım, ona sorduğu sorularla rahatlamasına yardımcı oluyor.

KIRMIZI ODA 32. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Nhal, güzellik yarışmasını nasıl kazandığını, kazandıktan sonra hayatının birden değiştiğini ve bir çok teklif aldığını anlatıyor. Ama Nihal’in annesi, o tekliflerin hiç birini kabul etmiyor. Kızına zengin bir koca bulmayı düşünüyor. Nihal’in menajeri, daha Sefer’in arkadaşıdır. Onunla konuşurken Nihal’in güzelliğinden bahsediyor.

Sefer, Nihal hakkında bir araştırma yaptıktan sonra onunla tanışmak istiyor. İkili böylelikle tanışıp evleniyorlar. Sefer, doktor hanımdan kendisini otel odasına kapatan babası için yardım istiyor. O da, özel bir randevu hazırlayıp Vahit beyi akşam üzeri kabul ediyor. Sadi, kliniğe çok dalgın bir şekilde geliyor.

Üç kafadar kaçarken yakalanıp, Abdullah’tan çok kötü dayak yiyorlar. Abdullah onları hücreye kapatıyor. Cemre, orada çok üşütüyor ve sürekli öksürmeye başlıyor. Üç kafadar, tekrar kaçmak için bir plan daha yapıyor ve bu sefer Abdullah’ın elinden kurtuluyorlar. İstanbul’un bir ucuna gidip köprü altlarında yaşamaya başlıyorlar.

Cemre’nin durumu çok kötüleşiyor ve doktora gitmemek için ısrar ediyor. Sadi ile Miço, sabah kalktıklarında Cemre’yi ölü olarak buluyor. Cemre’nin ölümünü anlatmak Sadi’yi zorluyor ve yine çok fenalaşıyor. Sefer, günlerce odasından çıkmayan yemek bile yemeyen babasını doktor hanımın yanına getiriyor.

Vahit, doktor hanımla konuşmak istemiyor. Ondan boşa yorulmamasını, kendisinin çok kötü bir insan olduğunu ve yaşamak istemediğini söylüyor. Doktor hanım Vahit’in, depresyonda olduğunu anlayıp ondan verdiği ilaçları içip haftaya yanına gelmesini istiyor. Oda, kabul ediyor.

 Kırmızı Oda 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Miço İle Cemre’nin Nasıl…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj