Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kumru Canına Mı Kıyıyor?

Kırmızı Oda 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kumru Canına Mı Kıyıyor?

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 20. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Boncuk’a, Can’dan bir mektup gelir ve o mektupta onu ilk gördüğü andan itibaren ona aşık olduğunu yazar. Onunla son kez görüşüp vedalaşmak için Boncuk’u, aşağı çağırır. Cam’ın açık olduğunu gören Sadık, panikle Boncuk’un kendisine bir şey yaptığını düşünüp koşar. Kumru, yaşadığı zor şeylerden sonra ölümü çok kez düşündüğünü anlatır. Kırmızı Oda 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kumru, canına mı kıyıyor?

Cuma Dizileri 2020

Kumru Canına Mı Kıyıyor?

Kırmızı Oda 20. bölüm 2. fragmanında; Boncuk, karşısında ellerinde çiçeklerle bekleyen Can’ı görüyor. Can, Boncuk’a onu çok sevdiğini söylüyor. Boncuk’ta onu sevdiğini söylüyor. İkili sarılıp öpüşüyor. Bu da Boncuk’un bir hayali mi? Yoksa gerçekten Can, Boncuk’u görmeye geldi mi? Kumru, Yavuz’un her gün kendisini başka bir adama sattığını anlatıyor. Kocası Kumru’yu bilekleri kesilmiş bir vaziyette sokakta buluyor.

İşte Kırmızı Oda 20. bölüm 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Boncuk, kliniğe yine sadıkla gelir. Artık dedelerinden biri kaybolur. İki dedeyle doktor hanımın yanına gider. Ona dedelerinden birinin artık gelmediğini söyler. Doktor hanım onun iyileşmeye başladığını anlar. Sadık, bu süreçte Boncuk’a daha ilgi gösterir. Boncuk, camdan dışarı bakarken Can’ı görüyor. Kendisine el sallar. Onun yanına gitmek için dışarı gitmeye çalışır. Ama kapı kilitli olduğu için gidemez.

Ablası geldikten sonra aşağı iner. Ama Can ortadan kaybolur. Boncuk, Can’la birlikte ilk kez bir yere gidip çay içtiğini anlatır. Onun kendisiyle konuşunca insan olduğunu hatırladığını anlatır. Sonra o korkunç güne döner. Misafir hanımın belalısı eve gelip, babasını döver. Boncuk’la ablasını ise bir odaya kapatır. Adam annesine tecavüz eder.

Daha sonra misafir hanımdan sofra kurmasını isteyip annesiyle masaya oturtup, babasını oynatır. Adam, tekrar annesiyle bir odaya girer. Doktor hanım duyduklarından sonra Boncuk’un neden böyle olduğunu daha iyi anlar. Ayşe, doktor hanımın yanına gidip çocukluğunu anlatır. Alkol problemi olan babasının içki içmediği zaman çok iyi olduğunu, içtiği zaman ise bambaşka biri olduğunu, annesine yaptığı eziyetlerden sonra onların ayrıldıklarını, daha sonra babasının kaza geçirip öldüğünü anlatır.

Piraye, Deniz’e karşı soğuk davranmaya başlar. Deniz, ona doktor hanıma ilişkilerini açıklamayı teklif edar. Piraye ise, Deniz’le konuşmak bile istemez. Kumru, sevgilisiyle lüks bir eve taşınırlar. O eve her gün eli kolu dolu bir şekilde gelir. Kendisini hediyelere boğar. Bir gün Kumru’yu götürdüğü lüks villada yalnız bırakır. Kumru, onun kendisini kumar borcu karşılığında sattığını anlar.

Kırmızı Oda 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Boncuk’a Can’dan Mektup Geliyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...