Magazin Haberleri » Diziler » Alev Alev 10. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Rüya Çiçek’in Yaşadığını İskender’den Öğreniyor!
Rüya Çiçek'in Yaşadığını İskender'den Öğreniyor
Rüya Çiçek'in Yaşadığını İskender'den Öğreniyor

Alev Alev 10. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Rüya Çiçek’in Yaşadığını İskender’den Öğreniyor!

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 10. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rüya, Ömer’in kendisine aşık olduğunu ima edip açıklayamamasından iyice sıkılır. Artık ona tirip atmaya başlar. Bakalım Ömer, sonunda Rüya’ya aşkını itiraf edebilecek mi? Alev Alev 10. bölüm 1. ön izlemesi yayınlandı. Rüya, Çiçek’in yaşadığını İskender’den öğreniyor.


Perşembe Dizileri 2020

Rüya Çiçek’in Yaşadığını İskender’den Öğreniyor!

Alev Alev 10. bölüm ön izlemesinde; İskender, Rüya’nın karşısına çıkıp Çiçek’in katili olmadığını söylüyor. Onun ölmediğini hala hayatta olduğunu çıkan haberlerin asılsız olduğunu onun da anlayacağını söylüyor. Rüya, Çiçek’in gözleri önünde öldüğünü gördüğünü söylüyor.

İşte Alev Alev 10. bölüm ön izlemesi….

ALEV ALEV 9. BÖLÜM ÖZETİ! 

Çelebi, Cemre’nin vasisi olarak onu polislerle birlikte almaya gelir. Cemre, eşyalarını almak için evine gitmek ister ve oradan kaçmayı başarır. Gidip mahallede meczup bir yere sığınır ve Ozan’a orada olduğunu haber verir. Çiçek, Ali’yle yüzleştikten sonra o evden gider. Tomris, Çiçek’i Ali’nin yanına götürür. Çiçek, başına gelenleri anlatır ve onun kendisini istemeyeceğini düşündüğü için bu oyunu kabul ettiğini açıklar.

Ali, onun kalbini sevdiğini söyleyince iki sevgili sarılıp barışır. Bülent, Çelebi’yi arayıp onunla konuşmak ister. Çelebi, önce Bülent’in anlattıklarına inanmaz. Ama Cemre’ye Tomris’in yardım ettiğini öğrenince onun evine gider. Tomris, Cemre’ye yardım etmek için onun yanına gider. Onu dinledikten sonra, 23 yıl önce Çelebi’nin beyin travması geçiren sevgilisini getirdiğini hatırlar. O dosyayı bulup ona yardım etmek ister.

Ancak, eve geldiğinde Çelebi onu elindeki dosyayla yakalayıp tehdit eder ve dosyayı elinden alır. Cemre ile Ozan, kadının evini bulup yanına gider. Evrim, boynundan aşağısı felçli bir şekilde yaşamaktadır. Çelebi, onu susması için koruması Ahmet ile evlendirmiştir. Cemre’nin orada olduğunu öğrenen Çelebi, polisleri oraya gönderir.

Evrim, Cemre’ye Çelebi’den korunmak için çöpe atılan bebeğin hikayesini bildiğini söylemesini ister. Cemre, zorla götürüldüğü Çelebi’nin evinde ona çöpe atılan bebeğin hikayesini bildiğini söyler. Çelebi, bunu duyunca Cemre’yi serbest bırakır.


Alev Alev 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rüya Ömer’e Tirip Atıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

aleyna-tilki

Aleyna Tilki Usta Sanatçı Selami Şahin’in Efsane Şarkısını Yorumladı

Aleyna Tilki usta sanatçı Selami Şahin’in efsane şarkısını yorumladı. Exxen platformunda yayınlanan İşte Bu Benim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir