Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Kırmızı Oda 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selvi Hamilelik Döneminde Yaşadıklarını Anlatıyor!

Kırmızı Oda 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selvi Hamilelik Döneminde Yaşadıklarını Anlatıyor!

-

Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 13. yeni bölümüyle 27 kasım cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Doktor hanım Alya’nın evine gidip onun yaşadığı yeri gördü ve onun o evde yaşamaması gerektiğini söyledi. Evlatlık olduğunu öğrenen Hediye, Piraye’ye yaşadıklarını anlattı. Selvi, doktor hanıma evlendikten sonra neler yaşadığını anlattı. Kırmızı Oda, 13. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Selvi, hamilelik döneminde yaşadıklarını anlatıyor.

Cuma Dizileri 2020

Selvi Hamilelik Döneminde Yaşadıklarını Anlatıyor!

Kırmızı Oda 13. bölüm 1. fragmanında; Selvi, hamile kalıyor. Kocası ona, eğer erkek çocuk doğurmazsa onu babasının evine bırakacağını söylüyor. Sürekli yeni bir korkuyla tanışan Selvi, babasının kendisini götürmesini istiyor. Ama Selvi, kocasının istediği gibi bir erkek çocuk doğuruyor. Hediye, hayatını feda ettiği insanların aslında kendisini hizmetçi yerine koyduğunu öğreniyor.

İşte Kırmızı Oda 13. bölüm 1. fragmanı…

KIRMIZI ODA 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Selvi, ikinci seansı için yine doktor hanımla bilgisayar üzerinden görüşmeye başlar. Selvi, evlendikten sonra, evdeki hizmetçiyi görümcesi götürür. Ona evin tüm işlerini bundan sonra onun yapacağını söyler. Eşinin kızları önce Selvi’yi küçümserler. Sonra ona acıyıp yakınlık kurmaya başlarlar.

Selvi, evlendikten bir kaç gün sonra eşi tarafından dövülmeye başlar. Kızlarını da döven adam evde adeta terör estirir. Selvi, annesinin eline sıkıştırdığı parayla evden kaçmak ister. Ama kapıların kilitli olduğunu öğrendikten sonra annesi gibi kaderine razı gelip kızlarla iyi geçinmeye başlar. Eşi de ne derse yapar. Selvi, eve geldiği günden beri hiç evden çıkmadan orada yaşadığını anlatır.

Doktor hanım Alya’nın evine gider. Alya, o gelmeden önce evden çuvallar dolusu çöp atar. Doktor hanım eve girdiğinde. küf toz kokusunu hisseder. Alya, doktor hanıma kahve yapar. Daha sonra ona, o evin ona göre olmadığını orada yaşamaması gerektiğini, yemek yapması gerektiğini, hatta bu konuda ona yardım edebileceğini söyler. Alya, doktor hanım gittikten sonra ilk kez kuaföre gider.

Hediye, yıllarca hasta olan annesine bakmıştır ve hiç özel hayatı olmamıştır. Ancak, annesinin ölüm döşeğinde anlattıkları karşısında şoka girip Doktor Piraye’nin yanına gelir. Evlatlık olduğunu öğrendiğini, kendisini annesinin sırf kendisine baktırmak için kullandığını anlatır. Daha fazla konuşamayan Hediye, kliniği terk etmek zorunda kalır.

Kırmızı Oda 13. Bölüm Fragamın Yayınlandı Mı? Selvi’nin Hikayesinin Devamı İzleyicileri Ekrana Kilitledi!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler