Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi'nin Yanında Müjgan'dan Başka...

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Yanında Müjgan’dan Başka Kimse Kalmıyor!

-

Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 21. yeni bölümüyle 25 kasım çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Düğünden sonra Mehdi, onun kendisini affettiğini zannedip Zeynep’i dudağından öper. Zeynep, Mehdi’yi itip onu affetmediğini söyler. Mehdi, Zeynep’e hayatında başka biri olup olmadığını sorar. Zeynep, onun hayatında biri olabileceğini ima edince Mehdi, onunda kendisininde hayatında birinin olma ihtimalinin olamayacağını söyler. Mehdi, Zeynep’i yine takip eder. Yine onu Barış’la birlikte samimi bir şekilde şirkete girerken görür. Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mehdi’nin yanında Müjgan’dan başka kimse kalmıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi’nin Yanında Müjgan’dan Başka Kimse Kalmıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm 2. fragmanında; Mehdi, Müjgan ablasının kendisini yanlış yönlendirdiğini, onun yüzünden Zeynep’i kaybettiğini anlıyor. Bunu Müjgan’ın yüzüne vuruyor. Müjgan ise, Zeynep’in nasıl olsa gideceğini söylüyor. Mehdi Kibrit’e, Zeynep’in yeni bir ortamda yeni insanlarla tanıştığı için onu korumaya çalıştığını söylüyor. O da, onun önce kendisini korumasını söylüyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm 2. fragmanı…

https://youtu.be/zby8Fo7w2uE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehdi, Barış’ı Zeynep’le beraber evde kahvaltı yaparken görünce donup kalır. Zeynep, onunla konuşmak için dışarı çıkar. Mehdi, konuşacak bir şey olmadığını söyleyip, Kibrit ile Cemile’yi alıp gider. Eve gidince Cemile ile konuşur. Cemile, ona durumu kendisine anlatacaklarını ancak fırsat olmadığını söyler. O sırada Nuh geliyor. Mehdi Nuh’a, kardeşini yara bandı olarak kullanmasına izin vermeyeceğini söyler. Nuh ise, kendisiyle kendisini karıştırmamasını ona ulaşamadıkları geceyi Nazlı ile geçirdiğini söyler.

Nuh’un söylediklerini herkes duyar. Mehdi, Kibrit’e Zeynep’in gece mesailerine kalıp kalmadığını, Barış’ın eve kaçta geldiğini sorar. Kibrit’te ona, onun Nazlı’nın evine kaçta gittiğini sorar. Kibrit, Zeynep’i arayıp durumu anlatır. Zeynep. duydukları karşısında şok olur. Benal ise, hemen eşyalarını toplayıp evi terk eder. Evde bir Müjgan kalıyor. Mehdi eve geldiğinde Müjgan, herkesin gittiğini anlatır. O da onun zaten bunu istediğini söyleyip gider.

Mehdi, Zeynep’i takip etmeye başlar. Zeynep, gece mesaisi için şirkete gider. Barış, mesai sonunda Zeynep’le oturup bir kahve içer. Onun iki anne arasında kaldığını anladığını söyler. Daha sonra ikili şirketten çıkınca, Barış Mehdi’nin arabasını orada görür. Ertesi gün Nermin hanımı arayıp, Mehdi’nin Zeynep’i takip ettiğini söyler.

Nermin hanım çok endişelenir. Cemile’nin düğün günü gelir. Ama pek katılım olmaz. Nikah kıyıldıktan sonra Zeynep, ortamı neşelendirmeye çalışır. O sırada önce Müjgan, sonra Mehdi gelir. Mehdi, Zeynep’in karşısına geçip zeybek oynar.

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ret Edilen Mehdi Zeynep’i Sürekli Takip Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Burcu Derya Kimdir?

Burcu Derya Kimdir?

0
"Masumiyet" dizisinin oyuncusu Burcu Derya kimdir? Burcu Derya kaç yaşında? Burcu Derya aslen nereli? Burcu Derya dizileri neler? Burcu Derya filmleri neler? Burcu Derya...