Magazin Haberleri » Diziler » Kimse Bilmez 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kurt Bey Sırlarıyla Birlikte Ölecek Mi?
Kurt Bey Sırlarıyla Birlikte Ölecek Mi
Kurt Bey Sırlarıyla Birlikte Ölecek Mi

Kimse Bilmez 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kurt Bey Sırlarıyla Birlikte Ölecek Mi?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez merakla beklenen 26. yeni bölümüyle 15 aralık pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Özlem, oğlunun sünnet düğününde silahların patlamasından Sevda’yı sorumlu tutar ve onun karşısına geçip Alican’a veya Ali’ye bir şey olabileceğinin hesabını sorar. Ali, Özlem’in Sevda’nın üzerine gitmesine engel olmaya çalışır. Konuşmasına engel olmaya çalışan Ali’ye o kurşunun ona da gelebileceğini söyler. Dizinin yeni fragmanında; Vurulan Kurt bey sırlarıyla birlikte ölecek mi?


Pazar Dizileri 2019

Kurt Bey Sırlarıyla Birlikte Ölecek Mi?

Kimse Bilmez 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Yıllar önce Ali’yi yetiştiren kişi çıkıp geliyor. Onun gelmesinden hem Ali hemde Kurt bey rahatsız oluyor. Hatta Ali onu, bir daha karşısına çıkmaması için uyarıyor. Kurt beyin eski dostu onu ortadan kaldırıp tek adam olmayı planlıyor. Ona pusu kuruyor ve Kurt bey vuruluyor. Kurt bey kızı Zeynep’i Ali’ye emanet ediyor.

İşte Kimse Bilmez 26. Bölüm 2. fragmanı….

KİMSE BİLMEZ 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Pilot, Erniko’nun katilinin abisi olduğundan habersiz Vedat’ın neden kendisine soğuk davrandığını anlayamaz. Hatta onun, Duygu’yu istemediğini zanneder. Pilot, Duygu’yla konuşup Vedat’ın onu istemediğini anlatır. Duygu, Vedat’ı arayıp sahilde görüşmek ister. O sırada Uygar oraya gelir ve onu Ali’yi öldürmesi için kışkırtır. Duygu, onları konuşurken görür ve işin içinde başka işler olduğunu anlar.

Ali, her şeyi göze alıp Uygar’ın peşine düşer. Onu tam yakalamışken Kurt bey gelir. Uygar, Kurt beyin kendisine yardım edeceğini düşünür. Ali’de o sırada Uygar’ın başına dayadığı silahı çeker. Uygar, yerdeki silahı alıp Ali’ye doğrultur. Ama Ali ondan hızlı davranıp Uygar’ı üç yerinden vurur. Sevda’yla buluşan Ali, ona sonsuza kadar Uygar’dan kurtulduklarını söyler.

Ezgi, Hüdaverdi’nin elini tutup eğer uyanırsa onu bir daha hiç üzmeyeceğini söyler. Hüdaverdi gözlerini açıp, onun kendisini hiç üzmediğini söyler. Zeynep, babasının kendisinden bir şeyler sakladığını anlar. Babasının kasasının şifresini öğrenip onun sakladığı mektubu okur. Vedat, Ali’yle buluşup oradan birinin sağ çıkacağını söyler ve silahlar patlar.


Kimse Bilmez 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Özlem Olanlardan Sevda’yı Sorumlu Tutuyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir