Ana SayfaÜnlülerKenan Doğulu'nun Ailesinden Beren Saat Paylaşımı...

İlgili Postlar

Kenan Doğulu’nun Ailesinden Beren Saat Paylaşımı…

Kenan Doğulu’nun ailesinden Beren Saat paylaşımı… Beren Saat’in 35. yaş gününe özel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, evliliklerinde kriz olduğu haberlerini ardında getirdi. Kendisiyle ilgili olarak, “Ayak bastığım en karanlık doğum günüm” sözlerini kullanan Beren Saat’e Doğulu’nun ailesinden destek geldi.

Kenan Doğulu’dan Eşi Beren Saat’e Tepki!

Kenan Doğulu’nun ailesinden Beren Saat paylaşımı…

Kenan Doğulu’nun ailesinden Beren Saat paylaşımı… Beren Saat’in dün sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız bir fotoğrafına eklediği not, evliliklerinde kriz olduğu iddialarına yol açmıştı.

35. yaş gününü yaptığı paylaşım ile takipçileriyle paylaşan başarılı ve güzel oyuncu, yaşadığım en karanlık gün ifadesini kullanarak şöyle demişti:

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkca ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı.

Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eşilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!”

Canan Doğulu, paylaştığı fotoğrafla Beren Saat'e destek oldu.
Canan Doğulu, paylaştığı fotoğrafla Beren Saat’e destek oldu.

Beren Saat’in ölen sevgilisi Efe Güray kimdir?

Bugün Başrol Bero!

Beren Saat’in 35. doğum gününe özel yaptığı paylaşımda trafik kazası sonucu vefat eden eski sevgilisi Efe Güray’ı anması, Kenan Doğulu ile evliliklerinde sorun olduğunu akıllara getirmişti.

Geçtiğimiz yıl da basında birçok kere boşanacaklarına dair gündem olan ünlü çiftten Kenan Doğulu’nun bu sene eşinin doğum gününe dair bir paylaşımda bulunmaması dikkat çekti.

Kenan Doğulu’nun sessizliğini korumasıyla magazin dünyasında “Ayrıldılar mı?” yorumları yapılırken, Beren Saat’e destek ünlü şarkıcının kız kardeşi Canan Doğulu’dan geldi.

Sosyal medya hesabından ailecek çekildikleri bir fotoğrafla ünlü oyuncu Beren Saat’in doğum gününü kutlayan Canan Doğulu, “Bugün Başrol Bero. Güzel gözlerin hep gülsün, iyi ki varsın” notunu ekledi.

Canan Doğulu’nun yaptığı paylaşımda ailecek çok mutlu oldukları bir fotoğrafı eklemesi, ayrılık iddialarına cevap niteliğinde algılandı.

Beren Saat kimdir?

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler