Ana SayfaÜnlüler"Sonun Vatan Şaşmaz Gibi Olacak!"

İlgili Postlar

“Sonun Vatan Şaşmaz Gibi Olacak!”

“Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak!” Geçtiğimiz haftalarda Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık’ın bir gece kulübünde çekilmiş görüntüleri magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Önceki gün avukatı aracılığıyla boşanmak için dava açan Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık’ın kendisini tehdit ettiği iddiasıyla koruma kararı aldırdı. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Emre Aşık’tan Boşanma Davası!

“Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak!”

“Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak!” Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, gittiği eğlence mekanında bir erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş  görüntülenmiş ve ihanet iddialarıyla gündeme gelmişti.

Yağmur Aşık’ın gündemde büyük yer kaplayan bu görüntülerinin ardından önceki gün avukatı aracılığıyla boşanma davası açtı.

Ünlü futbolcunun avukatı tarafından verilen dilekçedeki ifadeler, magazinde şok etkisi yarattı. Yağmur Aşık’ın eşi Emre Aşık’ı “Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak, yarın seni öldüreceğim” sözleri ile tehdit ettiği iddiasının ardından mahkeme tarafından bir ay süreyle uzaklaştırma kararı verildi.

Emre Aşık, Yağmur Aşık'ın ihanet görüntülerini affetmeyerek boşanma davası açtı.
Emre Aşık, Yağmur Aşık’ın ihanet görüntülerini affetmeyerek boşanma davası açtı.

Emre Aşık Kimdir?

Emre Aşık’tan para sakladığı iddia edildi

Büyük ses getiren boşanma dilekçesinde, Emre Aşık’ın daha öncede boşanma davası açtığını ve Yağmur Aşık’ın hatasını anlayıp Emre Aşık’tan son bir şans istemesiyle davanın geri çekildiği ifade edildi.

Emre Aşık adına avukatının verdiği boşanma dilekçesinde Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’tan para sakladığı iddiasıyla şu sözler kullanıldı:

“Müvekkil eşine son bir şans vermiştir. Ancak davalının hayatında bir değişiklik olmamıştır. Davalı Yağmur Aşık bir gün eşini ikna edip ‘manevi babam’ dediği Ozan Girgin ve avukatı Metin İslamoğlu’yla tanıştırdı. Davalı Yağmur Aşık otel için çekilen 4 milyon 500 bin liranın 1 milyon 500 bin lirasını avukat Metin İslamoğlu’nun çekip ortadan kaybolduğunu iddia etmiştir. Müvekkil Emre Aşık eşini Emolya Otel’e ortak yapmıştır. Eşi tarafından Ozan Girgin de otele ortak edilmiştir. Bu arada Ozan Girgin ile ilgili kurşunlama, dolandırılma vs. gibi gazetelerde haberler çıkmıştır. Yağmur Aşık da 2017’de 100 bin lira değerindeki hisselerini Ozan Girgin’e devretmiş ve bu parayı da kocası Emre Aşık’tan saklamıştır.”

Müvekkilimin maalesef FETÖ’cü damgası yemiştir

Yağmur Aşık’ın basına yansıyan görüntülerinden öncede erkeklerle sabaha kadar gezdiği ve eve alkollü olarak geri döndüğü iddia edilen boşanma dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

“Yine böyle bir gecenin sabahı davalı müvekkilimle tartışmış ve ‘Kocam Emre FETÖ’cü’ diye açıklama yapmıştır. Bu olayda basına yansımıştır. Daha sonra davalı sosyal medya hesabından, ‘eşimi sinirlendirmek için söyledim, eşim vatanına bayrağına bağlı milliyetçi biridir’ dese de müvekkilimin adı maalesef FETÖ örgütüyle yan yana anılmış ve FETÖ’cü damgası yemiştir. Müvekkilime takipsizlik verilmiştir.”

Gündemde büyük yer tutan ihanet görüntülerinden sonra yaşanılanlarla ilgili konuşan Emre Aşık’ın avukatı, “Davalının yalanı ertesi gün basına yansıyınca ortaya çıkmıştır. Müvekkilin hiç tanımadığı, bilmediği, adının Mustafa olduğu söylenen kişi ile davalının alkollü, sarmaş dolaş şekilde dans ettiği, şampanyalar, torpiller patladığı görülmektedir. Davalının başka video ve görüntüleri de vardır. Bu olayın ardından davalı çocukları bırakıp evden ayrılmıştır. Davalının o geceki görüntüleri zina boyutunda olup tanıklarımızca bu ispatlanacaktır.” dedi.

“Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak, yarın seni öldüreceğim”

Yağmur Aşık’ın eşini “Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak, yarın seni öldüreceğim” sözleriyle tehdit ettiği gerekçesiyle korunma talebinde bulunan Avukat Funda Sadıkahmet Alp, müvekkilinin açtığı ikinci boşanma davasının ardından Yağmur Aşık’ın “Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak, yarın seni öldüreceğim dediğini ve ardından eve gidip çocuklarını kaçıracağını söylediğini iddia etti.

Çiftin 3 çocuğunun da velayetinin baba Emre Aşık’a verilmesinin talep edildiği boşanma dilekçesinde, Yağmur Aşık’ın 100 bin lira tutarında manevi tazminata hükmedilmesi talep edildi.

Yağmur Aşık’ın eşini tehditleri karşısında korunma talebini haklı bulan mahkeme; Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’a karşı bir ay süreyle şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve karara aykırı davranması durumunda 3 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağına karar verdi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler