Ana SayfaÜnlülerEmre Aşık'tan Boşanma Davası!

İlgili Postlar

Emre Aşık’tan Boşanma Davası!

Emre Aşık’tan boşanma davası! Geçtiğimiz haftalarda Emre Aşık’ın  eşi Yağmur Aşık’ın bir erkekle samimi görüntülerinin ortaya çıkmasının magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Sarmaş dolaş görüntülerin ihanet şeklinde basına yansımasının ardından açıklama yapan Emre Aşık, “Arkadaşlarıyla dışarı çıkacağından haberim vardı. Biliyordum.” sözleriyle iddiaları yalanlamıştı. Eşi Yağmur Aşık’a rest çeken Emre Aşık, boşanma davası açtı. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Emre Aşık’ın Eşi Sarmaş Dolaş Bir Erkekle Yakalandı!

Emre Aşık’tan boşanma davası!

Emre Aşık’tan boşanma davası! Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, geçtiğimiz haftalarda bir gece kulübünde isminin Mustafa olduğu öğrenilen erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülenmişti.

Emre Aşık ile 6 yıldır evli olan ve 3 çocuğu bulunan Yağmur Aşık’ın bu görüntüleri magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Eşinin erkek arkadaşıyla eğlenirken çekilen samimi görüntülerini affetmeyen Emre Aşık, eşine boşanma davası açtı.

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık'ın basına yansıyan samimi görüntülerini affetmedi.
Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık’ın basına yansıyan samimi görüntülerini affetmedi.

Emre Aşık Kimdir?

Eski milli futbolcu Emre Aşık adına yazılı bir açıklamada bulunan avukatı, şu ifadeleri kullandı:

“Müvekkilim Emre Aşık adına 25 Şubat 2019 tarihi itibariyle Yağmur Aşık’a Medeni Kanun’da yer alan hükümler çerçevesinde boşanma davası açmış bulunmaktayız. Bir süredir görsel ve yazılı basında, sosyal medyada 6 Şubat’ı 7 Şubat’a bağlayan gece yaşanan onur kırıcı olay sebebiyle sessiz kalmış ve gerekli araştırmalarımızı yaptıktan sonra davamızı açmış bulunmaktayız.

Müvekkilim Emre Aşık uzun yıllar Türk futboluna layıkıyla hizmet etmiş ve her daim saygınlığını, efendiliğini kormuş biridir. Zaman zaman davalı tarafından uğradığı haksızlıklar ve iftiralar karşısında derin üzüntü yaşamış ve çocuklar için susmayı tercih etmiştir. Ayrıca davalı tarafından kendisine FETÖ’cü iftirası atılması ile başlatılan soruşturma sonucunda da takipsizlik kararı verilmiştir. Siz değerli basın mensuplarından ricamız özellikle çocukların daha fazla etkilenmemesi yıpratılmaması ve hukuki sürecin daha sağlıklı yürümesi adına bu konu ile alakalı haber yapılmamasıdır. Dava sürecinde gerekli görülür ise açıklamalar tarafımızca yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler